16 Şubat Vatanım Sensin 16.bölüm fragmanı bekleniyor!

16 Şubat Vatanım Sensin 16.bölüm fragmanı bekleniyor!

Kanal D'nin sevilen dizisi Vatanım Sensin yayınlanan son bölüm ile izleyenleri ekranlara toplamayı başardı. Vatanım Sensin 16.bölümünde neler olacak merak ile bekleniyor. İzmir'in işgalinde Türklerin yaşadığı zulmü anlatmakta.

16 Şubat Vatanım Sensin 16.bölüm fragmanı bekleniyor!

Vatanım Sensin'de beklenen oldu ve direniş gerçekleşiyor. İzmir'in işgalinde sessiz kalan Türkler artık hareketlenmeye başladı. Cevdet Azize'yi boşadı. Mustafa Kemal'den gelen mektup ile son anda Azize'yi boşayan Cevdet bir kez daha hayal kırıklığı yaşattı ailesine. Azize dört gözle beklediği adamdan boşanma habeirni alınca hayal kırıklığı yaşadı. Vatanım Sensin yeni bölümde neler olacak merak ile bekleniyor. 

Mustafa Kemal Paşa saflarına katılan Cevdet, yeni görevi neticesinde Azize'den boşanmıştır. Bu boşanma ile ailesinin gözündeki itibarı artık tamamen biter. Annesi Hasibe, Cevdet'i evlatlıktan reddeder ve yıkıcı sözler söyler. Boşanma sonucunda çok yıpranan Azize, Cevdet'in en hızlı şekilde evden gitmesini ister. Vasili'nin Türkleri göç etmeye zorlama planı harekete geçer. Bu fikri duyan Cevdet'in suratında endeşi görünür.  Planı hayata geçirmek için Leon herkese duyuru yapar ve en hızlı şekilde evlerini boşaltmaları gerektiğini söyler. Fakat Azize'nin sert tavrıyla önemli bir ayaklanma başlar ve Türk bayrakları her yerde dalgalanır. Leon, bu tutumun sonlanması için bayrakları toplatma emri verir. Lakin bu o kadar kolay olmayacaktır. Hilal ve arkadaşlarının ise kılık değiştirerek Türk halkına umut vereceği önemli bir planı vardır. Vasili, Tevfik'ten şüphelenerek Eşref Paşa'ya ulaşabilecek mi? Yunan başbakanından gelen emir sonucunda Vasili ve Cevdet görevlerinden alınacak mı? Eşref, her şeyden şüphelenerek Cevdet ile yolları zıt düşecek mi?

fatih artman ile ilgili görsel sonucu

VATANIM SENSİN'YE YENİ İSİM

Başrollerinde Halit Ergenç ile Bergüzar Korel'in yer aldığı "Vatanım Sensin oyuncu kadrosunu genişletmeye devam ediyor. Tarihi sahneleri ve karakteriyle dikkat çeken diziye geçtiğimiz hafta Yüzbaşı Yakup rolüyle Fatih Artman dahil olmuştu. "Vatanım Sensin"e bu hafta ise bir sürpriz isim daha dahil olacak. Dizinin yeni bölümümlerinde Serhat Tutumluer de rol alacak. Filinta dizisinin Boris'i Serhat Tutumluer, Yunan Başbakanı'nın görevlendirdiği bir Yunan komutanını canlandıracak.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü