16 Şubat Kısmetse Olur yeni bölümde heyecan dorukta!

16 Şubat Kısmetse Olur yeni bölümde heyecan dorukta!

Kısmetse Olur son bölümde yarışmaya katılan Farima 'nın Adnan ile görüşmeleri sonrasında Didem'in deliye dönmesine neden oldu. Bu durum Adnan İle Didem'in birleşmesine neden olsa da Didem'in Farima'ya bakış açısı değişmedi.

16 Şubat Kısmetse Olur yeni bölümde heyecan dorukta!

Kanal D ekranlarında yayınlanan Kısmetse Olur yarışmasında şok eden gelişmeler yaşnaıyor. Yeni gelin adayı kızları oldukça korkuttu. Dün 14 Şubat Sevgililer Günüydü ve eve gelen Alişan eve renk kattı. Alişan Adnan ve Didem'in hayranı olan anne ve yengesinin gönlünü rahatlatan bir gelişme yaşandı. Adnan'ın Farima ile sıkı fıkı konuşması hatta dans etmesi Didem'i çileden çıkardı. Didem'in o halleri Adnan'ın kalbini kazanmasına neden oldu. Adnan e Didem aşkı kaldığı yerden yeniden başladı.

Yeni bölümde yine işler karışııyor. Ünal ve Gözde arasında başlayamayan aşk Tuğçe yüzünden yeniden bitti. Ünal'ın gergin tavırlarına daha fazla dayanamayan Gözde son noktayı koydu.

onur evde Aycan olmadan hayatına kaldığı yerden devam ederken Akın tarafında nasıl gelişmeler yaşanacak merak ile yeni bölüm beklenmekte.

Kısmetse Olur her gün 12:45'te Kanal D ekranlarında yerini alıyor. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü