1 Şubat Diriliş Ertuğrul 75.bölüm fragmanı yayınlandı Ural ipin ucunda

1 Şubat Diriliş Ertuğrul 75.bölüm fragmanı yayınlandı Ural ipin ucunda

Diriliş Ertuğrul'un yeni bölüm fragmanı yayınlandı.Bu hafta dizide Emir Sadettin Köpek'in Çavdar Obasında Ural ile hainlik planları ve en önemli olay Tekfurun öldürülmesi konu edilirken Ertuğrul sulh'u sağlamak ve Tekfurun katilini bulmak için harekete geçmesi büyük heyecan yaşattı.

1 Şubat Diriliş Ertuğrul 75.bölüm fragmanı yayınlandı Ural ipin ucunda

Diriliş Ertuğrul yeni 75. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölüm fragmanı öncesi yayınlanan Diriliş Ertuğrul son bölüm heyecan dolu sahnelerle TRT 1’de ekranlara geldi. TRT 1 tarihi dizisi Diriliş Ertuğrul son bölüm izle. Diriliş Ertuğrul son bölümde, Vasilius hain planlarını sürdürdü. Türkler ve Bizanslılar arasında savaş çıkarmak için planlar yapan Vasilius’u engellemek ise Ertuğrul Bey’e düştü. İşte, Diriliş Ertuğrul son bölüm izleme linki ve yeni bölüm fragmanı. Diriliş Ertuğrul 75. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı ancak fragman yayınlanır yayınlanmaz haberimizden izlenebilecek.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Türlü oyunlara karşı göğüs geren, kurulan tuzağı tersine çeviren ve nihayet tekfurun kızını kurtararak kaleden sağ çıkmayı başaran Ertuğrul Bey ve alpları Tekfur’la dostluk ilişkisi kurmuşlardır. Fakat hain emelleriyle bu oyunu bozmak isteyen Vasilius boş durmayacaktır. Şimdiki planı Ertuğrul’un hanında Tekfur’u öldürterek Ertuğrul’u zor durumda bırakmak ve Türklerle Bizans arasında savaş başlatmaktır. Peki, Vasilius bu planında başarıya ulaşacak mıdır?

Aslıhan’a ilgisi olan Sadettin Köpek, Ural’ın da desteğiyle Candar Bey’den Aslıhan’ı istemiştir. Bu teklife Candar Bey ne diyecektir? Önceki bölümlerde babasına mutlak itaat sözü veren Aslıhan, Saadettin Köpek ile evliliğe olumlu yaklaşacak mıdır? Bu meselede Aliyar’ın tutumu ne olacaktır?

Daha önce Çolpan’la birlikte Toktamış Bey’i öldüren Aybüke, Kutluca tarafından sorguya çekilmiş, bu tehlikeli durum Çolpan’a yansıtılınca Çolpan hemen harekete geçerek acımadan Aybüke’yi öldürmüştür. Gün geçtikçe Çavdar Obasında gördüğü kirli işlerden rahatsız olan Kutluca nasıl bir tavır içinde olacaktır? Bu ölümün bir cinayet olduğunu öğrenebilecek midir? Öğrenirse nasıl bir tutum içinde olacaktır?

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜM İZLE - TRT 1

Diriliş Ertuğrul oyuncusundan referandum mesajı

Twitter'daki hesabından bir video yayınlayan Rıdvan Dilmen, "Vatanımız, ülkemiz çok zorlu bir süreçten geçiyor, adeta bir İstiklal Savaşı. Güçlü bir Türkiye istiyoruz. Güçlü bir Türkiye için evet ben de varım" demişti.

'Güçlü bir Türkiye' kampanyası için ünlüler sosyal medya hesaplarından destek vermeye devam ediyor.

Bu kez TRT 1 ekranlarında yayınlanan Diriliş Ertuğrul dizisi oyuncusundan referanduma destek geldi.

Diriliş Ertuğrul dizisinde rol alan ve Aliyar karakterini oynayan Cem Uçan anayasa değişikliği için 'Güçlü bir Türkiye' kampanyasına destek verdi.

Cem Uçan paylaşımında "Berda Yasir çağrını aldım. 'Güçlü bir Türkiye için' bende sonuna kadar varım. Hakan Yukfaçıgil sende var mısın?" mesajını yayınladı

Diriliş Ertuğrul oyuncusundan referandum mesajı

CEM UÇAN KİMDİR?
Cem Uçan, 1976 yılında İstanbul'da doğmuştur. Oyunculuk eğitimi almıştır ve 2012 yılında Acayip Hikayeler dizisinde rol almıştır. Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam, Kurt Kanunu, Küçük Kıyamet, Hıyanet Sarmalı, Sungurlar, Kurtlar Vadisi Pusu ve Filinta rol aldığı dizilerdir.  TRT ekranlarında yayınlanan Diriliş Ertuğrul dizisinin kadrosuna dahil olmuştur ve Aliyar karakterini oynamaktadır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü