Vatanım Sensin 12.yeni bölüm fragmanı 19 Ocak Youtube

Vatanım Sensin 12.yeni bölüm fragmanı 19 Ocak Youtube

Kanal D ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Vatanım Sensin geçen hafta yayınlanan son bölümü ile büyük beğeni topladı.Dizinin geçen hafta ki bölümünde heyecan doruğa çıkarken Vatanseverler İzmir'in kurtuluşu için artık son kozlarını oynamaya başlıyorlar.Gelecek hafta Cumartesi günü yayınlanacak olan bölümde ise heyecan bir kat daha artacak.

Vatanım Sensin 12.yeni bölüm fragmanı 19 Ocak Youtube

Vatanım Sensin son bölüm yine büyük heyecana sahne oldu. Gözler, Vatanım Sensin 12. yeni bölüm fragmanı için çevrildi. Kanal D’nin sevilen dizisi Vatanım Sensin son bölümde; Hilal’in idam sehpasına gelmesi izleyenlerin yüreklerini ağzına getirdi. Cevdet’in Hilal’i kurtarıp kurtaramayacağının belirsizliği bölüme damga vurdu. Peki, Vatanım Sensin 12. yeni bölüm fragmanında neler yaşanacak? İşte, Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı hakkında merak edilenler. Vatanım Sensin 12. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmanda Eşref'in Leon'u öldürüp öldürmeyeceği büyük merak konusu. İşte, Vatanım Sensin 12. yeni bölüm fragmanı!

VATANIM SENSİN DİZİSİ KONUSU

Azize üç çocuğu ve kayınvalidesi ile zorlu bir mücadelenin içinde bulur kendini... Canından çok sevdiği kocasının yokluğuyla ve savaş yıllarının zorluklarıyla mücadele ederek yetiştirir çocuklarını.

1919 yılında, Yıldız güzeller güzeli, gözü yükseklerde bir genç kız, Hilal ise memleket sevdalısı mücadeleci bir genç kız olmuştur. Ali Kemal ise gönlündeki aşk acısıyla ve kendisine dair öğrendiği hazin sırla yaşamaya çalışan serseri bir mayın gibidir. Azize her birinin dertleriyle uğraşmaya çalışırken, İzmir’in Yunanlılar tarafından işgal edileceği haberi ile sarsılırlar.

Oysa bu işgal onlara yıllar önce kaybettikleri birini geri getirecektir. Ama hiç ummadıkları bir şekilde...

Üst üste mağlubiyetle biten savaşlardan yorgun düşmüş bir milletin, en son ve en büyük sınavına hazırlandığı 1919 senesinin baharı, Azize ve Cevdet'in de hayatlarında yeni bir dönemi başlatacaktır.

Görünür ve görünmez düşmanların gölgesinde, yolları tekrar kesişecek, hayatları bu kesişme yüzünden alt üst olacaktır. Zaferler ve mağlubiyetler görecekler, ayrılıklar ve kavuşmalar yaşayacaklar, umudun ve buhranın ateşiyle yanacak ve gerçek sevginin, gerçek vefanın, gerçek ihanetin ne olduğunu öğreneceklerdir. Cevdet ve Azize'nin hikayesi, küllerinden doğan yepyeni bir ülkenin kaderiyle bir yazılacaktır.

GECENİN GALİBİ VATANIM SENSİN

“Vatanım Sensin”in Perşembe akşamı ekrana gelen yeni bölümü, A/B Sosyo Ekonomik Statü’de yüzde 9.46 reyting ve 21.28 izlenme payı ile,  ABC 1’de ise 8.91 reyting, 18.51 izlenme payı günün en çok izlenen programı oldu.

Sosyal Medya’da da en çok konuşulanlar arasında olmayı başaran “Vatanım Sensin” #VatanSağOlsun hashtag’i ile Türkiye listesinde TT oldu. Saat 17.37’de TT’ye giren ve 1.sıraya yükselen dizi 49.759 adet tweet alarak , yaklaşık 11 saat zirvede kaldı.

#VatanSağOlsun hashtag’nin yanı sıra #HalideEdip, #Leon ve #VatanımSensin hashtag’leri ile de Türkiye ve Dünya listesinde TT olan dizi, sosyal medyanın en çok konuşulanları arasındaki yerini aldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü