Van'da bebeğe kim tecavüz etti, yakalandı mı açıklama bekleniyor

Van'da bebeğe kim tecavüz etti, yakalandı mı açıklama bekleniyor

Van'da bebeğe tecavüz Twitter'da TT oldu. Sosyal medya bugün bu haber ile yıkıldı. Daha önce de çocuklara yönelik istismar haberleri herkesin yüreğini yakmaya devam ediyor. Bu kez öyle bir haber geldi ki yeni doğan bebeğe yönelik istismar haberi şok etkisi yarattı.

Van'da bebeğe kim tecavüz etti, yakalandı mı açıklama bekleniyor

Van'da ne oldu? Bebeğe tecavüz edildiği haberi gündeme bomba gibi düştü. Sosyal medyada tepkiler çığ gibi artarken henüz net bir açıklama yapılmadı. Bir çok alanda da Bu haberin yalan olduğu söylenmekte. 

Van'da bir günlük bebeğe tecavüz olayı sosyal medyayı hızla artıyor. Çocuklara yönelik yapılan istimara halkımızın tepkisi hiç şüphesiz büyük oluyor. Bugün sosyal medayda hızla yayılan bu bildiri herkesi ayağa kaldırdı. Peki bu haber doğru mu henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

PEDOFOLİ NEDİR?

Pedofili ya da sübyancılık, yetişkin bir kimsenin ergenlik öncesi çocukları[1][2] veya ergenliğe yeni girmişleri[1] cinsel açıdan çekici bulması ve cinsel eğiliminin çocuklara yönelik olmasına neden olan psikoseksüel rahatsızlık.[2][3][4] Bu rahatsızlığa sahip kişilere pedofil ya da sübyancı denir.

Sübyancılar -tipik olarak- yetişkin cinsel ilişkiden zevk almakta güçlük çekerler, özgüvenleri eksik olabilir ve çocuklarla ilişkiyi yetişkinlere nazaran daha az tehdit edici bulurlar.[2] Sübyancının eğilimi karşı cinse veya kendi cinsine olabilir. Sübyancıların büyük çoğunluğu erkektir ve bu durum kadınlarda çok nadir görülü

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Kenan     2017-01-30 Idam gelsin böyle orusbu cocuklarinin nefes almasi ble haram mk 2 gunluk bebekden ne istedin picin oğlu
andrea mantegna ....     2017-01-30 Lanet olsun bu sapıklara ...
-L.     2017-01-30 YETER ULAN YETER!
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü