Türk askerlerinin yakılma videosu Twitter'ı kapattı!

Türk askerlerinin yakılma videosu Twitter'ı kapattı!

Türk askerlerinin yakılması videosu dün sosyal medyada hızla yayıldı. İki Türk askerinin olduğu iddia edilen görüntülerin ard arda çıkması ve hızl yayılmasından sonra Twitter, Facebook yavaşladı ve Twitter kapandı. Şuan için giriş yok.

Türk askerlerinin yakılma videosu Twitter'ı kapattı!

IŞİD'in elinde olduğu iddia edilen iki askerin diri diri yakıldığı haberi gündeme bomba gibi düştü. Twitter'da bu görüntülerin hızla yayılması Twitter'in kapanmasına neden oldu. 

IŞİD’in Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) mensubu olduğu belirtilen 2 askerin yakılarak, katledildiği bir video yayınlamasından sonra Facebook, Twitter, Youtube ve Ekşi Sözlük'e erişim kısıtlaması getirildi.

Bazı sosyal medya kullanıcıları Google'a da girilemediğini belirtti.

Yaşanan sorunun neden kaynaklandığıyla ilgili resmi bir açıklama yapılmadı.

Ekşi Sözlük'ten açıklama


Ekşi Sözlük, sitelerine erişim konusunda yaşanan soruna ilişkin Twitter hesabından şu açıklamayı yaptı:

"Yaşanan son gelişmeler üzerine uygulanan sosyal medya erişim kısıtlaması çerçevesinde bazı erişim sıkıntıları yaşayabilirsiniz.
"Konunun hassasiyetle üzerinde duruyoruz ve sürecin başından itibaren BTK ile iletişim halindeyiz, kısa sürede sonuçlanacağını düşünüyoruz."

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
halilyilmaz.hy41@gmail.com     2016-12-23 Bu insansı yamyamlar,Irakta ve Suriyede hakim oldukları toprakları marksist pkk türevlerine devrederken hiçte islami ideoloji ile hareket etmediler.USA,UK,İsrail menşeili taşeron örgüttürler.Filistin israil zulmü ile inlerken bunlarıda orada görmek isteriz.Nedense oraya tek mermi bile atmazlar.Kaldı ki halepte müslümanlara yardım ederken türkler dışında kimse yoktu.Siz istediğiniz kadar islami maske takın ALLAH herşeyin en iyi ve doğrusunu bilir.HRİSTİYAN VE YAHUDİLERLE SAVAŞIN BİZİMLE DEĞİL.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü