Tarık Akan'ın oğlu Barış Zeki Üregül'den amcasına sert yanıt!

Tarık Akan'ın oğlu Barış Zeki Üregül'den amcasına sert yanıt!

Ünlü sinema oyuncusu Tarık Akan bugün tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetmişti.Tarık Akan'ın ölüm haberinin ardından sevenleri gözyaşlarına boğulurken sanatçının cenaze işlemleri hakkında tartışmalarda yaşanmaya başladı.

Tarık Akan'ın oğlu Barış Zeki Üregül'den amcasına sert yanıt!

Tarık Akan'ın ağabeyi Turgut Üregül, bugün sabah saatlerinde Akan'ın yaşamını yitirdiği hastanede gazetecilerin sorularını yanıtladı. 
Muhabirlerden birinin Tarık Akan'ın yöneticiliği yaptığı "Nazım Hikmet Vakfı ile görüştünüz mü?" sorusuna "Hanımefendi komünistleri sevmem, bilmem ben. Nazım Hikmet kim ya!" yanıtını verdi. 

Turgut Üregül'ün bu açıklamaları Tarık Akan'ın oğlu Barış Zeki Üregül'ü fena kızdırdı. 
Tarık Akan'ın son anlarında yanında olan oğlu Barış Zeki Üregül, amcasını şov yapmakla suçladı.
İşte o açıklamalar... 
“Babam 3 haftadır hastanede tedavi görüyordu. Bodrum’dayım derken babam hastanedeydi. Orada sadece 1 hafta tatil için kaldı, hastalığı ağırlaştı ve yatış verdiler. Dün gece 1’de biz üç çocuğu başındayken vefat etti. Babam sadece biz ailesi için değil. Tüm Türkiye için önemli biriydi.

Tarık Akan'ın oğlu barış zeki üregül kimdir ne iş yapar

YALAN YANLIŞ İDDİALAR ATAN O ŞAHIS...
Şimdi yalan yanlış iddialar atan o şahıs (ağabeyi Turgut Üregül) şov amaçlı hastanenin önünde konuşuyor. Gerekli açıklamayı yapmak istedim çünkü bizim kaybımızdan reklam yapmaları çok can acıtıcı. ‘Cenaze kayıp’ demesi çok garip, biz şu an babamızın vefat işlemleriyle ilgilenirken aşağıda konuşma yapan kişinin yıllardır babamın olduğu yere bile yaklaşamaması herkesçe biliniyordu. Cenaze işlemlerini bugün gün içinde kararlaştırıp bilgi vereceğiz. Babamızı çok seviyoruz, sevenlerine de teşekkür ediyoruz.”

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü