Süleymancıların yeni lideri Alihan Kuriş kimdir ne iş yapar

Kamuoyunda Süleymancılar cemaati olarak bilinen cemaatin lideri olan Ahmet Arif Denizolgun geçtiğimiz günlerde vefat etmişti.Vefat eden Denizolgun'un ardından cemaatin yeni lideri belli oldu.Cemaatin yeni lideri 34 yaşında ki yüksek mimar Alihan Kuriş oldu.

Süleymancıların yeni lideri  Alihan Kuriş kimdir ne iş yaparEski Ulaştırma Bakanı Ahmet Arif Denizolgun’un vefatının ardından Süleymancı Cemaati'nin yeni lideri belli oldu.

Süleymancı Cemaati'nin yeni liderinin ismi açıklandı. Eski Ulaştırma Bakanı Ahmet Arif Denizolgun’un 8 Eylül’de yüksek tansiyona bağlı beyin kanamasından dolayı vefat etmesinin ardından ‘Süleymancı Cemaati’nin yeni lideri Alihan Kuriş oldu.

Süleymancılar'ın yeni lideri Kuriş'in hayatıyla ilgili merak edilenlerse şöyle;

Vefat eden Ahmet Arif Denizolgun’un ablasının oğlu olduğu öğrenilen 34 yaşındaki Alihan Kuriş'in yüksek mimar olduğu öğrenildi. 

Cemaatin kurucusu olduğu bilinen Süleyman Hilmi Tunahan’ın torunu olan Denizolgun’un ölümünden sonra toplanan Süleymancılar, kendilerine yeni lider olarak Kuriş’i seçti. Yeni seçilen liderin, cemaatin kurs ve okullarının mimarı olduğu da edinilen bilgiler arasında.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Aleyna Tilki öyle bir şey yaptı ki!
Aleyna Tilki öyle bir şey yaptı ki!
Nihat Doğan'dan özür mektubu
Nihat Doğan'dan özür mektubu