Sırada Erdoğan mı var?

Sırada Erdoğan mı var?

Rus Büyükelçi Karlov suikastinin daha önce Samanyolu TV'de yayınlanan Kollama dizisinde işlendiği gündeme gelmişti. Dün gece Reina'ya noel baba kılığında saldıran saldırganın aynı dizi de bir okula saldırısı işlenmişti. Yaşanan bu iki terör saldırısının ardından dizi de Reis'e korkunç bir saldırı düzenleniyordu. Reina'da meydana gelen kanlı olayın ardından dizinin bir sonraki bölümünü takip eden sosyal medya kullanıcıları, sonraki hedefin; bir çok kesim tarafından, ''Reis'' diye hitap edilen, ''Cumhurbaşkanı Erdoğan'' olduğunu ifade etti.

Sırada Erdoğan mı var?

Rus Büyükelçi Karlov'un suikastının daha önceden çekildiği görüntüler, FETÖ'nün kanalı Samanyolu TV'de ortaya çıkmış, bir sonraki bölümünde ise ''Noel Baba'' kılığındaki teröristlerin içine bomba yerleştirdikleri hediyeleri çocuklara dağıtması, Türkiye'yi bir kez daha sağduyulu bir alarma geçirmişti.

FETÖ terör örgütü üyesi suikastçı polisin gerçekleştirdiği saldırı Samanyolu TV'deki dizinin birebir aynısı olduğu anlaşılmış, bunun üzerine dizinin tüm bölümleri mercek altına alınmıştı.

Ünlü gece kulübü Reina'yı kana bulayan hain terör saldırısının ardından ''Nizama Adanmış Hayatlar'' dizisinde açıkça işlenen 'Noel Baba'lı terör sahnesi ne yazık ki gerçekleşmiş oldu ve bir çok insanımız hayatını kaybederken bir çoğu da yaralandı.

Aynı dizinin 92. bölümünde ise Reis'le büyük bir düelloya girişen Neşet, Akrep Rüstem'in yardımıyla onu kendi mekanında köşeye sıkıştırdı. Zor anlar yaşayan Reis'e yardım etmek için harekete geçen Ekip 1, olay yerine vardıklarında Reis'i korkunç bir halde buldu. 


Hem Karlov suikastı hem de yılbaşı gecesi Reina'da meydana gelen kanlı olayın ardından dizinin bir sonraki bölümünü takip eden sosyal medya kullanıcıları, sonraki hedefin; bir çok kesim tarafından, ''Reis'' diye hitap edilen, ''Cumhurbaşkanı Erdoğan'' olduğunu ifade etti. 

erdoğan saldırı samanyolu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü