Sayısal Loto 3 Aralık MPİ çekilişi sonuçları canlı yayın

Sayısal Loto 3 Aralık MPİ çekilişi sonuçları canlı yayın

Sayısal Loto'da heyecan dorukta 1047.hafta çekilişi bu akşam Milli Piyango İdaresi tarafından gerçekleştirilecek.Geçen hafta yapılan çekilişte 2 talihli o şanslı 6 rakamı bilmiş ve büyük ikramiye'nin sahibi olmuşlardı.Bu akşam yapılacak olan çekiliş sonuçlarına adresimizden erişebileceksiniz.

Sayısal Loto 3 Aralık MPİ çekilişi sonuçları canlı yayın

İdare tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-49 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca " oyun " olarak da ifade edilen şans oyunudur.

Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir.

İkramiyelerin ödenmesinde yetkileri dahilinde olması koşuluyla bayiler ve İdarece belirlenen Şubeler yükümlüdür.

İkramiyelerin, bayiler ve Şubelerce ödenme süreleri idarece belirlenir. İkramiyeler, çekiliş tarihinden itibaren 1 yıl geçtikten sonra zaman aşımına uğrar.

SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞİ SONUÇLARI

Sayısal Loto Çekiliş Sonuçları
Çekiliş Tarihi:
 
Hafta: 1046
 
 
  • 05
  • 21
  • 22
  • 26
  • 29
  • 44
 
Büyük İkramiye Kazanan İl/ İlçe: İSTANBUL / MALTEPE - SAKARYA / AKYAZI
 
6 bilen kişi sayısı :
5 bilen kişi sayısı :
4 bilen kişi sayısı :
3 bilen kişi sayısı :
2
162
9.596
185.086
Kişi başına düşen ikramiye tutarı:
Kişi başına düşen ikramiye tutarı:
Kişi başına düşen ikramiye tutarı:
Kişi başına düşen ikramiye tutarı:
3.154.317,65 TL
5.912,65 TL
75,60 TL
10,95 TL

 

 

 

Sistem tarafından kabul edilmeyen sahte, tahrif edilmiş, yırtılmış, zaman aşımına uğramış, iptal edilmiş biletlere ikramiye ödenmez. Bir bilete ikramiye ödenebilmesi için en az çekilen sayılar, barkot, bilet güvenlik numarası ve arka yüzündeki bilet seri numarasının açık şekilde okunması gerekir.

Sayısal loto oyununda bir kaç hafta üst üste altı numarayı doğru tahmin eden çıkmaması üzerine ertesi haftalara devir sayısının artması, hasılatın çok yüksek olması üzerine sayısal loto oyun planında yapılan değişiklikle, "Bir haftaya ait oyunda altı bilen çıkmaması halinde bu gruba ayrılan ikramiye, ertesi hafta altı numarayı doğru tahmin edenlere dağıtılmak üzere devredilir. Bu şekilde yapılacak devir üç haftadan fazla olamaz. Dördüncü haftada altı numarayı doğru tahmin eden çıkmazsa, bu gruba ayrılan tutar, önceki haftalardan devredilmiş tutarlar ile birlikte beş numarayı (olmaması halinde dört numarayı) bilenler arasında dağıtılır." olarak belirlenmiştir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü