Şans Topu (12 Ekim çekilişi) sonuçları mpi

Şans Topu (12 Ekim çekilişi) sonuçları mpi

Şans Topu çekilişi sonuçları bu akşam belli olacak.Milli Piyango İdaresi tarafından gerçekleştirilecek olan Şans Topu sonuçları birazdan açıklanacak.Açıklanacak olan sonuçları adresimizde ki linkten sorgulayabileceksiniz.Şans Topu'nda bu hafta kazandıran numaralar hangileri oldu işte detaylar

Şans Topu (12 Ekim çekilişi) sonuçları mpi

Şans Topu sonuçları belli oldu. Milli Piyango İdaresi tarafından 12 Ekim 2016 tarihinde gerçekleştirilen Şans Topu sonucu açıklandı. Şans Topu'nda bu hafta kazandıran numaralar hangileri oldu. Şans Topu sonuçlarına haberimizde yer alan Milli Piyango'nun resmi sitesinden ulaşabilir, sonuçlar açıklanır açıklanmaz an be an kontrol ederek öğrenebilirsiniz.

ŞANS TOPU SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Şans Topu (5+1) oyunu, iki farklı sayı kümesi içerisinden, belirlenen sayıda numara seçilmesi esasına dayanan bir sayısal oyundur. İlk sayı kümesi 1-34 numaradan, ikinci sayı kümesi ise 1-14 numaradan oluşmaktadır. İştirakçiler, ilk sayı kümesinden 5 (beş) adet, ikinci sayı kümesinden 1 (bir) adet numarayı seçerek oyuna katılabileceklerdir.

Şans Topu (5+1) oyunu, yaygın ikramiye verilmesine uygun bir oyundur. Bu nedenle ikramiye grupları fazladır. (5+1)'in bilinme olasılığı diğer oyunlara kıyasla daha yüksektir (1/3.895.584). Şans Topu (5+1) oyununda ikramiye grupları, (5+1), (5), (4+1), (4), (3+1), (3), (2+1) ve (1+1) olmak üzere 8 adettir.

ŞANS TOPU NASIL OYNANIR?

Şans Topu (5+1) oyunu, her Perşembe günü sabahından, Çarşamba günü 21:00'e kadar Sayısal Oyun bayilerinde bulunan oyun terminallerinden oynanabilir.

Çekiliş sonrası ikramiye kazanan iştirakçilerimizden;

(1+1), (2+1), (3), (3+1) ve (4) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayilerinden,

(4+1) ve (5) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayileri veya MPİ Şubelerinden,

(5+1) bilenlere ise, ikramiyeleri MPİ Genel Müdürlüğümüz tarafından ödenecektir.

Şans Topu (5+1) oyunu ikramiyeleri, çekiliş tarihinden itibaren 1 (bir) yıl içerisinde bayilerden veya İdare Şubelerinden alınabilir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü