Samsun'da gaz kesintisi ne zaman sona erecek kaçta gaz verilecek 11 şubat

Samsun'da gaz kesintisi ne zaman sona erecek kaçta gaz verilecek 11 şubat

Samsun'da doğalgaz kesintisi halen devam ederken kesintinin ne zaman sona ereceği vatandaşlar tarafından merak ediliyor.Samsun'da gaz dağıtım işini yapan SAMGAZ konu hakkında açıklama yaparken altyapı çalışmasından dolayı hatlarda patlak meydana geldiği açıklandı.

Samsun'da gaz kesintisi ne zaman sona erecek kaçta gaz verilecek 11 şubat

SAMGAZ Genel Müdürü Yılmaz Kolsan, dış kurumlar tarafından doğalgaz hatlarına verilen zarar dolayısıyla şehir merkezinde doğalgaz kesintisi yaşandığını söyledi. Vatandaşlar ise Samsun'da doğalgazın ne zaman geleceğini merak ediyor. İşte Samsun haberleri ve doğalgaz kesintisinin ayrıntıları...


SAMGAZ Doğalgaz Dağıtım A.Ş. şehir genelinde yaşanacak doğalgaz kesintileri ile ilgili sabahın erken saatlerinde açıklama yayınladı. Genel Müdür Yılmaz Kolsan, hastane ve benzeri özel durumu olan tesislerde kesinti yaşanmaması için çalışmaların başlatıldığı belirterek internet sitesinde şu açıklamalarda bulundu:

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar ve açık hava
“11 Şubat tarihinde saat 03.30 saatinde Kirazlık mevkisinde dış kurumlar tarafından yürütülen alt yapı çalışmaları esnasında 20 çelik ana doğalgaz hattına hasar verilmiştir. Verilen hasar sebebiyle 20' çelik ana doğalgaz hattında zedelenme meydana gelmiş ve doğal gaz kaçağı oluşmuştur. Şehir genelinde doğal gaz kesintileri yaşanmaktadır. Hastane ve benzeri özel durumu olan tesislerde kesinti yaşanmaması için çalışmaların başlatıldığı bildirilmiştir. 16 Aralık 2016 tarihinde yaşadığımız doğal gaz hasarında gerekli bilgilendirme ve açıklamalar yapılarak konunun önemine dikkat çekilmiştir. Ancak bugün aynı sorunun tekerrür etmesi maalesef üzüntü vericidir. Doğal gaz hattına 03.30 saati itibariyle verilen hasara ivedilikle müdahale edilmiş olup doğal gaz arzının sağlanması amacıyla çalışmalar kesintisiz bir şekilde sürdürülmektedir. Hasarın gün boyu süreceği öğrenilmekte olup, gelişmeler internet sayfamız aracılığıyla bildirilecektir."

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü