Saffet Sancak'lının eşi Hülya Sancaklı'nın sağlık durumu nasıl

Saffet Sancak'lının eşi Hülya Sancaklı'nın sağlık durumu nasıl

Eski futbolcu MHP milletvekili Saffet Sancaklı'nın eşi Hülya Sancaklı dün akşam bilinmeyen bir nedenden dolayı intihar etmişti.Şu anda hastahanede hayat mücadelesi veren Sancaklı'nın sağlık durumu hakkında açıklama hastahaneden geldi.

Saffet Sancak'lının eşi Hülya Sancaklı'nın sağlık durumu nasıl

Hastanenin Nöroşirurji Kliniği Başkanı Beyin Sinir Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Hidayet Akdemir, MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı'nın eşi Hülya Sancaklı'nın sağlık durumuna ilişkin açıklamalarda bulundu.

Hülya Sancaklı'nın dün akşam 20.30 sıralarında ateşli silah yaralanmasıyla hastaneye geldiğini hatırlatan Akdemir, "Olaydan yaklaşık 10 dakika sonra hızlı şekilde acil servise getiriliyor. Yapılan değerlendirmelerde hemen acil ameliyat kararı alınıyor. Dün akşam acil cerrahiye ameliyattan sonra yoğun bakıma alınıyor" diye konuştu.

'HAYATİ TEHLİKESİ VAR'

Sancaklı'nın sağlık durumunun stabil olduğunu vurgulayan Akdemir, "Şu anda genel durumu stabil. Yoğun bakımdaki tedavisi devam etmektedir. Burada en önemli olay ilk müdahale anı zamanlaması çok önemli. Bu zamanlamayı bu hasta kazandığı için şu anda tıbbi tedavisi devam etmektedir. Ama halen durumu ciddiyetini korumakta, hayati tehlikesi var" ifadelerini kullandı.

'İLK 72 SAAT BÜYÜK ÖNEM TAŞIYOR'

Prof. Dr. Akdemir, bu tür yaralanmalarda ilk 72 saatin büyük önem taşıdığını da vurguladı. Hidayet Akdemir, Sağlık Bakanı Recep Akdağ'ın da hastaneyi arayarak Sancaklı'nun durumu ile ilgili bilgi aldığını kaydetti. Öte yandan İstanbul Valisi Vasip Şahin de hastaneye gelerek Hülya Sancaklı'nın sağlık durumu hakkında bilgi aldı.

Öte yandan İstanbul Valisi Vasip Şahin de hastaneye gelerek Hülya Sancaklı'nın sağlık durumu hakkında bilgi aldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü