Reina saldırısında ölenlerin ve yaralananların kimlikleri açıklandı

Reina saldırısında ölenlerin ve yaralananların kimlikleri açıklandı

Yeni yılı karşılamak için Reina isimli gece kulübüne gidenler gece yarısı korkunç bir terör saldırısı yaşadılar. Noel Baba kılığında gece kulübüne gelen saldırgan kapıda bekleyen polis ve korumaları öldürdükten sonra Reina'ya girdi. Elindeki otomatik silah ile rastgele ateş açan saldırgan 39 kişinin ölümüne 65 kişinin yaralanmasına neden oldu. Terör saldırısını düzenleyen saldırgan daha sonra kayıplara karıştı.

Reina saldırısında ölenlerin ve yaralananların kimlikleri açıklandı

Dün gece yarısı Reina'da yapılan terör saldırısında ölen ve yaralananların isimleri açıklandı. Noel baba kılığında gelen saldırgan rastgele ateş açarak 39 kişinin ölümüne 65 kişinin yaralanmasına neden oldu. Saldırıda yaralananlardan 4'ünün durumunun ağır olduğu açıklandı. 

Ortaköy'deki ünlü eğlence mekanı Reina'da düzenlenen silahlı terör saldırısında 39 kişi yaşamını yitirdi 4'ü ağır 65 kişi de yaralandı. Yaralılar bölgedeki hastanelerde tedavi altına alındı. İşte saldırıda yaralananların son durumu ve hayatını kaybedenlerin isimleri...

Reina’daki hain saldırıda yaşamını yitiren 39 kişiden en az 15’inin yabancı uyruklu olduğu tespit edildi. Yaralananlara ilişkin son açıklamayı ise Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma hastanesine gelerek yaralıları ziyaret eden Sağlık Bakanı Recep Akdağ yaptı. Akdağ “Hastanelerde 65 yaralı var. 65 yaralıdan 4’ünün durumu oldukça ciddi” dedi.
PEKİ HANGİ HASTANEDE KAÇ YARALI VAR?

Ajanslardan derlenen bilgilere göre 65 yaralı; Şişli Etfal, Okmeydanı, Çapa, Haseki, Vakıf Gureba hastaneleri başta olmak üzere çeşitli sağlık kuruluşlarında tedavi altına alındı. Bölgedeki 10 hastanede yaralıların tedavisinin sürdüğü öğrenildi.
HAYATINI KAYBEDENLERİN İSİMLERİ

Alçak saldırıda ölenlerin kimlikleri de belli olmaya başladı. İşte kimliği tespit edilenler
-Polis memuru Burak Yıldız
-Güvenlik görevlisi Fatih Çakmak
-Turizmci Ayhan Arık
-Yunus Görmek,
-Hatice Karcılar,
-Bahadır çakır,
-Mustafa Jalal Abbas,
-Mustafa Kaya,
-Baran Cemal,
-Mustafa Barın,
-Kenan Kutluk,
-Ahmet Saud Alfadul,
-Muhammed Said Alfadul,
-Hatice Aslandoğdu,
-Mustafa Seymen,
-Hatice Uyar
YARALILARIN İSİMLERİ

-Lütfü Uyanık (Şişli Etfal’de yatıyor)

reina saldırısı ölenlerin isimleri yaralananların isimleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü