'Reina gibi tarayacağım' sözleri ile tehdit etmişti!

'Reina gibi tarayacağım' sözleri ile tehdit etmişti!

Gaziantep'te yaşanan olay herkesi hayretler içinde bıraktı. Yılbaşı gecesi Reina'da gerçekleşen terör saldırısının ardından bir kişi periscope üzerinden canlı yayın yapıp ve "Reina gibi Gaziantep'te bir mekanı tarayacağım" paylaşımında bulundu. Bu paylaşımın ardından polis harekete geçerek bu paylaşımı yapan şahsı gözaltına aldı.

'Reina gibi tarayacağım' sözleri ile tehdit etmişti!

39 kişinin öldüğü 65 kişinin yaralandığı Reina'da ki terör saldırısının ardından Gaziantep'te bir kişi akıl almaz bir paylaşımda bulundu. Gaziantep'te bir kafede internet programı periscope üzerinden yayın yaparak, Reina gibi Gaziantep'te bir kafeyi tarayacağını söyleyen İlker G., polis tarafından gözaltına alındı. İlker G. gözaltına alınması sırasında, olayı öğrenen bazı vatandaşların saldırısına uğradı.

Gaziantep'teki olay, gece geç saatlerde İbrahimli Mahallesi'nde bulunan bir otelin alt katındaki kafede meydana geldi. İddiaya göre, İlker G. sosyal medya sitesi periscope üzerinden canlı yayın yaptı ve "Reina gibi Gaziantep'te bir mekanı tarayacağım" paylaşımında bulundu. Yayını fark eden bazı kişilerin durumu polise ihbar etmesi üzerine çalışma başlatan ekipler, kısa süre sonra İlker G.'nin bulunduğu adresi saptadı. Harekete geçen sivil polis ekipleri gittikleri kafede İlker G.'yi gözaltına aldı. Bu sırada kafede bulunanlar gözaltına alınma nedenini öğrenince İlker G.'ye hakaret edip tekme ve tokatla saldırdı.


Polis, üzerinde herhangi bir suç unsuru bulunmayan İlker G.'yi  Emniyet Müdürlüğü'ne götürdü. Yapılan araştırmada terör bağlantısına da rastlanmayan İlker G.'nin sorgusu sürüyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü