Putin'den Hakan Fidan espirisi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Rusya Devlet Başkanı Putin arasında gerçekleştirilen görüşmeye Putin'in Hakan Fidan espirisi damga vurdu.Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın heyettekileri tanıttığı esnada yaptığı espiri gündeme geldi.

Putin'den Hakan Fidan espirisiCumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, G-20 Liderler Zirvesi için bulunduğu Çin’in Hangcou kentinde, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’le dün akşam ikili görüşme yaptı.

Rusya Devlet Başkanı Putin, görüşme öncesinde yaptığı açıklamada Türkiye’de iç siyasi hayatın normalleşmesinden memnuniyet duyduklarını söyledi.

Putin'den Erdoğan'a Hakan fidan esprisi

PUTİN’DEN HAKAN FİDAN ESPRİSİ
Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Rusya Lideri Putin’e heyeti tanıtırken “Gördüğünüz gibi son derece geniş heyetle buradayız. Birçok bakanın yanı sıra MİT Müsteşarımız Hakan Fidan da burada” dedi.

Putin'den Erdoğan'a Hakan fidan esprisi

Erdoğan’ın bu sözleri üzerine KGB geçmişi olan Putin, “İstihbarat şefi burada olduğuna göre konuşacak bir şeyimiz kalmıyor. O size zaten her şeyi anlatmıştır” esprisini yaptı. Putin’in sözleri üzerine Fidan’ın gülümsediği kameralara yansıdı.

MİT Müsteşarı Fidan, 9 Ağustos’ta Rusya’nın St. Petersburg şehrinde Putin ile Erdoğan arasında uçak krizi ardından gerçekleşen ilk zirve görüşmesine de katılmıştı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
volkan     0000-00-00 Adam resmen alay etti. Darbenin enisteden duyuldugu bi ülkenin istihbaratı boyle alaya alırlar.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel'in programı nerede başlayacak?
Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel'in programı nerede başlayacak?
Lerzan Mutlu Söylemezsem Olmaz'dan neden ayrıldı?
Lerzan Mutlu Söylemezsem Olmaz'dan neden ayrıldı?