On Numara son hafta çekiliş sonuçları 12/12/2016

On Numara son hafta çekiliş sonuçları 12/12/2016

On Numara çekilişi sonuçları bu akşam belli olacak.Her hafta Pazartesi günü yapılan On numara çekilişi birazdan adresimizde olacak.Şanslı on rakamı bilenler büyük ikramiyeyi kazanmaya hak kazanacak.İşte On Numara 12 Aralık çekilişi sonuçları

On Numara son hafta çekiliş sonuçları 12/12/2016

On Numara sonuçları 12 Aralık 2016 Pazartesi günü yine her hafta olduğu gibi gerçekleşiyor. Milli Piyango İdaresi tarafından gerçekleştirilen çekiliş sonucu kazandıran rakamlar belli olacak. On Numara sonucu ve kazandıran rakamlar yine her hafta olduğu gibi Elazığ Yeni Ufuk.com aracılığı ile herkesten önce sizlerle olacak. On Numara sonuçlarına haberimizde yer alan bağlantıdan ulaşabilir ve sonuçları an be an açıklanır açıklanmaz öğrenebilirsiniz.

ON NUMARA SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Diğer şans oyunlarından biraz farklı olan On Numara, 6,7,8,9,10 bilenlere ikramiye verirken hiç bir numarayı doğru tahmin edemeyenlere de ikramiye veriyor. Pazartesi günlerinin vazgeçilmezi olan şans oyununu oynamak çok kolay.

On Numara Nasıl Oynanır?

On Numara adı verilen bu oyunda; oyun kuponlarının üzerindeki her bir kolonda yer alan 1 ile 80 arasındaki numaralardan, çekilişle belirlenecek olan 22 adet numaradan; 10, 9, 8, 7 ve 6 numarayı doğru tahmin edenler ile hiçbir numarayı doğru tahmin edemeyenler ikramiyeye hak kazanmaktadır.
İştirakçiler, her bir kolonda, on adet numara işaretleyerek oyuna katılabilmektedir. Oyuna istenilen sayıda kolonla katılmak mümkündür. Çoklu çekiliş işaretlemek suretiyle aynı numaralar 2, 3 ve 4 çekiliş için de oynanabilir. On Numara oyununa sen-seç ile de katılmak olanaklıdır.

On Numara İkramiyesi Nereden Alınır?

On Numara oyunu çekilişleri haftada bir kez Pazartesi günleri yapılmaktadır. On Numara oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri,
Hiçbir numarayı doğru tahmin edemeyenler ile 6 ve 7 bilenlerin ikramiyelerini bayiler,
8 ve 9 bilenlerin ikramiyelerini bayiler ve MPİ Şubeleri,
10 bilenlerin ikramiyeleri Genel Müdürlükçe ödenmektedir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü