On numara ne zaman çekiliyor 2 Ocak 2017 yine mi devredecek

On numara ne zaman çekiliyor 2 Ocak 2017 yine mi devredecek

Bu akşam Milli Piyango İdaresi tarafından on numara çekilişi gerçekleştirilecek.Her hafta Pazartesi günü gerçekleştirilen On Numara oyununun çekiliş sonuçları bu akşam 21:30'dan sonra sitemizde ki yerini alacak.Geçen hafta yapılan çekilişte bilen çıkmamış ve ikramiyenin ilk devri yaşanmıştı.

On numara ne zaman çekiliyor 2 Ocak 2017 yine mi devredecek

On Numara şans oyununun bu hafta ki çekilişi bu akşam gerçekleştirilecek.Milli Piyango İdaresi tarafından gerçekleştirilecek olan çekiliş sonuçlarına anında sitemizden ulaşabileceksiniz.Geçen hafta yapılan çekilişte bilen çıkmayınca ikramiye bu haftaya devretmişti.İşte çekiliş hakkında ki haberimiz

On Numara adı verilen bu oyunda; oyun kuponlarının üzerindeki her bir kolonda yer alan 1 ile 80 arasındaki numaralardan, çekilişle belirlenecek olan 22 adet numaradan; 10, 9, 8, 7 ve 6 numarayı doğru tahmin edenler ile hiçbir numarayı doğru tahmin edemeyenler ikramiyeye hak kazanmaktadır.

İştirakçiler, her bir kolonda, on adet numara işaretleyerek oyuna katılabilmektedir. Oyuna istenilen sayıda kolonla katılmak mümkündür. Çoklu çekiliş işaretlemek suretiyle aynı numaralar 2, 3 ve 4 çekiliş için de oynanabilir. On Numara oyununa sen-seç ile de katılmak olanaklıdır.

On Numara oyunu çekilişleri haftada bir kez Pazartesi günleri yapılmaktadır. On Numara oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri,

Hiçbir numarayı doğru tahmin edemeyenler ile 6 ve 7 bilenlerin ikramiyelerini bayiler,

8 ve 9 bilenlerin ikramiyelerini bayiler ve MPİ Şubeleri,

10 bilenlerin ikramiyeleri Genel Müdürlükçe ödenmektedir.

SONUÇLAR İÇİN TIKLAYINIZ

GEÇEN HAFTA DEVRETMİŞTİ.

Büyük İkramiye Kazanan İl/ İlçe:
 
10 bilen kişi sayısı :
9 bilen kişi sayısı :
8 bilen kişi sayısı :
7 bilen kişi sayısı :
6 bilen kişi sayısı :
Hiç bilmeyen kişi sayısı :
1. Devir
75
1.381
14.372
85.157
167.249
Kişi başına düşen ikramiye tutarı:
Kişi başına düşen ikramiye tutarı:
Kişi başına düşen ikramiye tutarı:
Kişi başına düşen ikramiye tutarı:
Kişi başına düşen ikramiye tutarı:
Kişi başına düşen ikramiye tutarı:
266.304,09 TL
2.367,55 TL
128,55 TL
23,70 TL
4,15 TL
2,75 TL

 

 

 

 

 

On Numara oyununda dağıtılacak olan ikramiye miktarı, o hafta elde edilen hasılattan belirlenmektedir. Çekilen numaraları bir grupta bilen çıkmaması halinde, bu grup için ayrılan ikramiye bir üst gruba ait ikramiyeye eklenmektedir. Ancak, çekiliş yapılan hafta 10 bilen çıkmaz ise bu grubun ikramiyesi bir sonraki hafta 10 rakamı bilenlere dağıtılmak üzere devredilmektedir.

On Numara oyununa 18 yaşından küçük olanlar katılamazlar, kazanan biletlere ikramiye ödenmesini isteyemezler.

On Numara oyununda, çekiliş tarihinden itibaren 1 (bir) yıl içinde ibraz edilmeyen ikramiyeler zaman aşımına uğrar ve ödenmez.

On Numara oyunundan elde edilecek gelir, İdaremizin diğer tüm oyunlarında olduğu gibi kanunlarla belirlenen faaliyetlere kaynak olarak aktarılmaktadır. Bunlar; Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu, Türkiye'nin Tanıtımı, Olimpiyat Oyunları ile Savunma Sanayii Destekleme Fonu'dur.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü