Müge Anlı son bölüm 5 Aralık Mervan ve kardeşlerini kim öldürdü?

Müge Anlı son bölüm 5 Aralık Mervan ve kardeşlerini kim öldürdü?

Gaziantep'te işlenen korkunç cinayetin detayları ortaya çıkmaya devam ediyor. Gaziantep’te öldürülen Mervan, Süleyman Arslan ve Ali Çelik’in katil yada katilleri Müge Anlı'nın programında aranmaya devam ediyor. Bugün Müge Anlı'nın programında Mervan, Süleyman Arslan ve Ali Çelik’in ölümüne dair yeni detaylar ortaya çıktı. Mervan Aslan'ın evli bir kadın ile görüştüğü ve bu olayı kadının kocasının öğrendiği gündeme geldi.

 Müge Anlı son bölüm 5 Aralık Mervan ve kardeşlerini kim öldürdü?

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Gaziantep'te öldürülen 3 kardeşin katilleri aranmaya devam ediyor. Mervan, Süleyman Arslan ve Ali Çelik’in öldürülmesine dair yeni detaylar ortaya çıktı. Mervan'ın 3 kadın ile gönül ilişkisi olduğu gündeme geldi. Mervan ile önceki çiftlikten tanışan Abdullah isimli kişinin yaptığı açıklamalar herkesi şaşırttı. Mervan'ın evli ve çocuğu olan bir kadın ile görüştüğü iddia edildi. Mervan Aslan ve kardeşlerinin kurban gittiği korkunç cinayetin tüm detayları haberimizin devamında sizlerle. 

Müge Anlı ile Tatlı Sert 5 Aralık Canlı Yayında yine Gaziantep’te yaşanan vahşi cinayetle ilgili sır perdesi aralanmaya çalışıldı. Müge Anlı cinayetle ilgili yeni gelişmeler olduğunu açıkladı. Öldürülen kardeşlerin en büyüğü olan Mervan’ın evli bir bayanla daha ilişkisi olduğu ortaya çıktı. Mervan’ın aynı zamanda eski işyerinden küçük bir çocuk ile yaşanan sorunlar nedeni ile ayrıldığı da ortaya çıktı. Müge Anlı çocuğun yaşının küçük olması nedeni ile konuyu açıklayamayacağını söyledi. Bu durum da akıllara cinsel istismar konusu da geldi.


 Anlı, Mervan'ın ayrıldığı çiftlikte Mervan'ın küçük bir çocukla ilgili olarak yaşanan çirkin bir olayla nedeni ile çiftlikten ayrılmak zorunda kaldığı, öte yandan Mervan'ın evli iki çocuklu bir kadınla ilişkisi olduğu ve o kadının yakınları tarafından dövüldüğünü eski çalışma arkadaşlarına anlattığını öğrenildiğini belirtti.

Yayına telefonla bağlanarak ismini vermek istemeyen bir izleyici sabah 8.00 - 9.00 sularında odun toplamaya giderken beyaz Toyota marka bir aracın dikkatini çektiğini akşam da odunları toplayıp dönerken aynı aracın 18.00 civarında hala orada olduğunu gördüğünü ifade etti.

Sonrasında programa bağlanan abla Melek, cinayet sonrasında polis merkezinde akrabalarında beyaz bir aracı olan kimsenin olup olmadığının sorulduğunu, mahallede bu konuyu araştırdığında da Abdullah'ın ablasını evinin önünde uzun süre beyaz bir aracın beklediğinin sonra da aracın sahibinin gelip  aldığını söylenerek aracın bir saha görülmediğini öğrendiğini anlattı.

 

1 Aralık tarihli programda yeni bir bilgiyi paylaşan Anlı, güvenilir bir kaynaktan 3 kardeşin cenazesinin yıkandığı gün orada bulunan kişilerin bu cinayeti dayı olarak tabir edilen birinin işlediğinin konuşulduğunu söylediğini ifade etti. Bu yeni bilgiye şiddetle karşı çıkan anne ve abi Müge Hanım'ın anlatımları doğrultusunda ikna olarak herşeyin araştırılmasını istediğini söylediler. Yeni ortaya çıkan bir görgü şahidi Şaban Batar cinayet günü olay mahalinin olduğu çiftlikte akşam ezanından yarım saat kadar sonra 5 araç gördüğünü kaydetti.

Çiftliğin karşısında bulunan evin sahibinin cinayet gününe ilişkin yaptığı açıklamada, her hafta sonu oradaki evinde olduğunu Mervan'ı da oradan tanıdığını cinayet günü saat 18.00-18.30 sularında yağmurun başladığını ve o gün diğer günlerden farklı olarak hayvanların seslerinin daha çok geldiğini ifade etti. Burak Bey'in kendisini arayarak çiftliğe gitmesini rica ettiğini kendisi çiftliğe vardığında birkaç dakika önce Jandarmanın olay yerine ulaşmış olduğunu belirterek, Muhammed Bey'in bir süre sonra padıkların olduğu yerden seslenerek burada yaralı var diye seslendiğini kaydetti.

Gaziantep'te yaşanan olay alınan bilgilere göre jandarma hırsızlık ihbarı üzerine besi çiftliğine gidiyor. Olay yerine ulaşan ekipler yaşları 15 ile 19 arasında değişen biri üvey 3 kardeşi tabancayla başlarından vurulmuş olarak buluyor. Gençlerden 2’si olay yerinde, 1’i ise hastanede ölen kardeşlerin kim ya da kimler tarafından öldürüldüğü araştırılıyor. Programa katılan aile çocuklarının katil ya da katillerini bulmak için yardım istiyor.

25 Kasım tarihli programda Mervan'ın kız arkadaşı olduğu iddia edilen kişinin nişanlısı olduğu öğrenilen Abdullah beyin yanı sıra Mervan'ın yakın arkadaşı olan Servet Dağ canlı yayına katıldı. Servet Dağ Mervan'ın evli ve iki çocuklu bir bayanla görüştüğünü ifade etti. Cinayetin olduğu gün en son dört gibi görüştüklerini bir daha da konuşmadıklarını ifade etti.

Arkadaşının öldürüldüğünde ilk aklına gelen ne idi sorusu Servet Dağ, Mervan'ın tam işten çıktakmak istediği dönemde neden olayın yaşandığının kafasını karıştırdığını kaydetti. Mervan'a işten neden çıkmak istediğini sorduğunu belirten Servet, onunda kendisine bilmeiğin şeylar var çıkmak istiyorum dediğini ifade etti.

 

Önceki gün işlenmeye başlanan konunun ardından Müge Anlı 23 Kasım tarihli yayınında ulaşılan yeni bilgileri izleyici ile paylaştı. Çiftliğin ortaklarından olan bir beyfendi Mervan'la yaptıkları son whatsapp görüşmelerini telefonundan göstererek bu yazışmalardan yaklaşık 4 dakika sonra Mervan'ın arayarak "Abi yetiş baskın var" dediğini ifade etti. Bu konuşmanın üzerine hemen yola çıktığını ifade eden beyfendi, olay yerine geldiklerinde Mervan'ın hayatta olduğunu diğer ortağın hemşire eşinin kendisine müdahalede bulunduğunu belirtti.

Mervan'ın sevdiği bir kız olduğunu ifade eden ailenin kızlarından abla Melek Çelik, kızın annesinin Mervan'ı arayıp kızımın imam nikahı devam ediyor "Kızımdan uzak dur" dediğini kardeşinin kendisine anlattığını ifade etti. Tatlı Sert ekibi ile görüşen bahsi geçen kızın annesi Melek Hanımın söylediklerinin bir kısmının doğru olduğunu söylediği ifade etti. Edinilen bilgiler ışığında Mervan'ın akrabası olduğu öğrenilen bu kızım 3 kardeşi ile ilgisi olup olmadığı sorusu kafaları kurcalıyor.

Besi çiftliğinin ortağı olan Burak bey telefona bağlanarak olayın olduğu geceyi anlattı. Merva’nın kendisini aradığını baskın var yetiş abi dediğini kendisinin de evden ailesinide yanına alarak çıktığını bu esnada da jandarmaya haber verdiğini ifade etti. Cenazeye neden katılmadığının sorulması üzerine olay gecesi boyunca sorguda olduğunu, sonrasında da çiftli sahibi olması nedeni ile olay çıkabilir endişesi ile gitmemesi gerektiği söylendiğini ifade etti. 

ÖZEL EKİP KURULDU

 

Gaziantep'te, bir besi çiftliğinde çalışan 19 yaşındaki Mervan Aslan ile kendisini ziyarete gelen kardeşi 16 yaşındaki Süleyman Aslan ve üvey kardeşi 15 yaşındaki Ali Çelik'in başlarına ateş edilerek öldürülmesinin ardındaki sır perdesinin aralanması için jandarma özel ekip kurdu.

Geçen, pazar gecesi merkez Şehitkamil İlçesi'de bulunan bir besi çiftliğine gelen kimliği belirsiz kişi veya kişiler, burada çalışan Mervan Aslan ile kendisini ziyarete gelen kardeşi Süleyman Aslan ve üvey kardeşi Ali Çelik'e tabancayla ateş ederek kaçtı. Bu sırada besi çiftliğinde hırsızlık olduğu ihbarı yapıldı ve bölgeye giden jandarma 3 kardeşi kanlar içerisinde buldu. Yapılan incelemede, çiftliğe ziyaret için giden Ali Çelik ile Süleyman Aslan'ın öldüğü saptandı. Ağır yaralı olan Mervan Aslan da tedavi için götürüldüğü hastanede hayatını kaybetti.

3 KARDEŞE 5 KURŞUN
Olayla ilgili soruşturma başlatan jandarmanın yaptığı araştırmada, çiftlikte ihbarda söylendiğinin aksine hırsızlık izine rastlamadı. Olay yerinde ise 5 boş mermi kovanı bulundu.

ÖZEL EKİP KURULDU
3 kardeşin ölümünün ardındaki sır perdesinin aralanması için Şehitkamil İlçe Jandarma Komutanlığı bünyesinde özel ekip kuruldu. Özel ekip, hem ölen 3 kardeşin ilişkilerini mercek altına aldı, hem de sosyal medya hesapları ile telefonlarını didik didik incelemeye başladı. Bu sırada olayın meydana geldiği besi çiftliğinin adı açıklanmayan sahibinin de ifadesine başvuruldu.

Aslen Mardinli olan ve uzun yıllar önce bu kentten taşınan ailenin bağlantılarını araştıran ekipler, kan davası veya farklı bir husumetin sürüp sürmediğinin tespiti için de çalışma başlattı.

mervan aslan mervan aslan cinayeti müge anlı müge anlı tatlı sert müge anlı son bölüm haber haberler
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tülay     0000-00-00 Hala bulunamadı mı bu katiller neden haber yok
Tülay     0000-00-00 Ya kim bu katiller hala bulunamadımı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü