Mete Yarar'ı kim vurdu merak ediliyor! Mete Yarar ne uzmanı

Mete Yarar'ı kim vurdu merak ediliyor! Mete Yarar ne uzmanı

Son günlerin en çok merak edilen ismi Mete Yarar olmaya devam ediyor. 15 Temmuz gününden bu yana yaptığı analizler ile dikkat çeken Yarar bugün silahlı saldırıya uğradı. Mete Yarar'a kim yada kimlerin silahlı saldırı düzenlediği merak edilirken saldırının neden düzenlendiği belli oldu. Mete Yarar'ın oğlunun alacaklılarının saldırı yaptığı öğrenildi.

Mete Yarar'ı kim vurdu merak ediliyor! Mete Yarar ne uzmanı

Güvenlik uzmanı Mete Yarar bugün silahlı saldırıya uğradı. 15 Temmuz sonrası yaptığı analizlerle dikkat çeken Yarar'a yönelik silahlı saldırının failleri merak edilirken işin aslı belli oldu. Olaydan yara almadan kurtulan Mete Yarar'ın alacak verecek meselesi yüzünden saldırıya uğradığı gündeme geldi. 

Kadıköy, Suadiye’de  bir saat önce  meydana gelen olayda polis kaynakları görgü tanıklarının ifadesine göre Mete Yarar’ın önce iki kişiyle tartıştığı tespit edildiği öğrenildi. Tartışma sırasında iki kişinin silahlarını çekerek Mete Yarar’a doğru ateş ettikleri, Mete Yarar’ında silahını çekerek onlara karşılık verdiği belirtildi. Emniyet yetkilileri ilk alınan bilgiye göre olayın bir terör saldırısı olmadığının değerlendirildiğini söylediler.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü tarafından olaydan sonra kaçan kişilerin yakalanması için çalışmaların devam ettiği, olayın çok yönlü soruşturulduğunu  söyledi. Öte yandan Mete Yarar twitter hesabına yazdığı yazıda ’Şu an iyiyim. Merak etmeyin" dedi.

Sözcü’ye konuşan Mete Yarar “iki kişiydiler ateş açtılar ben de zaten silahımla karşılık verdim. Bunun üzerine kaçtılar. Polis çalışma başlattı” dedi.

METE YARAR'A SİLAHLI SALDIRI ALACAK VERECEK YÜZÜNDEN OLMUŞ

Güvenlik Uzmanı Mete Yarar'a silahlı saldırı soruşturması sürüyor. Edinilen ilk bilgilere göre, olay  bir terör saldırısı değil. Mete Yarar'a, mimar olan oğlunun alacağı için gittiği kafeteryada, borçlular tarafından 6 el ateş edildiği tespit edildi.

Kadıköy, Suadiye'de bir kafetarya'da meydana gelen olay, görgü şahitleri ve polis soruşturmasına göre şöyle gelişti. Güvenlik uzmanı Mete Yarar'ın oğlunun Suadiye'de bulunan mimarlık ofisinde eski ortağından  alacağı olduğu tespit edildi. Buna karşılık borçuluların 2  adet 40 bin, 1 adet  de 20 bin liralık senet verdikleri öğrenildi. Olay günü sabah saatlerinde arayan borçlular, parayı vereceklerini ve senetlerin getirilmesini istedi. Oğlu yerine buluşmaya kendisi giden Mete Yarar, iki kişiyle bir süre görüştü. Bu sırada şüpheliler senetleri görmek istedi. Mete Yarar'ın elinden senetleri alan şüphelilerin, masadan hızla kalkarak kaçmaya kalktıkları, bu sırada birinin silahını çekerek 6 el ateş ettiği tespit edildi. Mete Yarar'ın da kovalamaca sırasında iki el havaya ateş ettiği belirlendi.

Olaydan sonra Mete Yarar'ın Kadıköy İlçe Emniyet Müdürlüğünde ifadesi alındı. Kimlikleri tespit edilen kaçan iki şüphelinin yakalanması için çalışmalar titizlikle sürdürülüyor.

mete yarar silahlı saldırı mete yarar kimdir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü