Memur maaşları ne zaman yatacak bayram önce merak ediliyor!

Memur maaşları ne zaman yatacak bayram önce merak ediliyor!

Kurban bayramına çok az bir zaman kala memurlar maaşlarının ne zaman yatacağını merak etmeye başladı. Memurların maaşlarının bayramdan önce yatması bekleniyor. Kurban bayramına bir hafta kala memur ve emekli maaşlarının yatacağı bildirildi. Başbakanlık'tan yapılan açıklamada memur ve emekliler için maaş müjdesi de geldi. SSK ve BAĞ-Kur emeklilerine maaşlar 8-9 Eylül'de ödenecek.

Memur maaşları ne zaman yatacak bayram önce merak ediliyor!

Memurlar maaşlarının bayramdan önce yatıp yatmayacağını merak etmeye başladı. Her ayın 15'inde maaş alan memurlar için sevindiren haber geldi. Hükümet 9 günlük bayram tatilinden önce memurların maaşlarının yatacağını açıkladı. 

Emekli ve memur maaşları 8-9 Eylül'de ödenecek. Kamu çalışanları maaşlarını bayramdan önce alacak.

Başbakan Binali Yıldırım, kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan memurlar ile SGK ve BAĞ-KUR emeklilerinin maaş ödemelerinin Kurban Bayramı'ndan önce yapılması için ilgili bakanlıklara talimat verdi.

Talimat üzerine maaş ödemeleri 8-9 Eylül'de yapılacak.

Başbakanlık, Kurban Bayramı tatilinin 9 güne çıkarılmasına karar vermişti.

MEMUR VE EMEKLİYE MAAŞ MÜJDESİ

Başbakanlık'tan yapılan açıklamada memur ve emekliler için maaş müjdesi de geldi. SSK ve BAĞ-Kur emeklilerine maaşlar 8-9 Eylül'de ödenecek.
 

Kamu kurum ve kuruluşlarındaki çalışanlar için Kurban Bayramı tatili 9 gün olarak belirlendi.

Başbakanlık kaynaklarından alınan bilgilere göre, Başbakan Binali Yıldırım, kamu kurum ve kuruluşlarında çalışanların 16 Eylül Cuma günü tam gün izinli sayılmasına ilişkin genelgeyi imzaladı.

Bu doğrultuda, kurum yöneticilerince gerekli tedbirler alınarak hizmetlerin aksatılmaması, zorunlu hizmetlerin yürütülmesi için asgari seviyede eleman bulundurulması kaydıyla, kamu kurum ve kuruluşlarındaki tüm çalışanlar, Kurban Bayramı'nın ertesi günü olan (16 Eylül Cuma) tam gün idari izinli sayılacaklar. Böylelikle Kurban Bayramı tatili9 gün olarak belirlenmiş oldu.

Emekli maaşları bayramdan önce ödenecek

Ayrıca Başbakan Binali Yıldırım, kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan memurlar ile SGK ve BAĞ-KUR emeklilerinin maaş ödemelerinin Kurban Bayramı'ndan önce yapılması için ilgili bakanlıklara talimat verdi.

Talimat üzerine maaş ödemelerinin 08-09 Eylül'de yapılması kararlaştırıldı.

memur maaşları memur maaşları bayramdan önce yatacak mı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü