Mehmet Aslan kimdir kaç yaşındadır Siyasetçi oyuncu Mehmet Aslan vikipedi

Mehmet Aslan kimdir kaç yaşındadır Siyasetçi oyuncu Mehmet Aslan vikipedi

Gazinocular kralının oğlu olarak kamuoyunda tanınan Mehmet Aslan dün akşam yaşanan Reina saldırısı sonrasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret dolu bir tweet attı.Bir dönemde oyunculuk yapan Aslan'ın sosyal medya paylaşımı büyük tepki topladı.

Mehmet Aslan kimdir kaç yaşındadır Siyasetçi oyuncu Mehmet Aslan vikipedi

1983 doğumlu olan Mehmet Aslan 10 yaşından itibaren Paris’te yaşamaya karar vermiştir. Paris’te büyük sıkıntılar yaşayan yakışıklı oyuncu Fransız’cayı su gibi öğrendikten sonra Fransa’da hayatını düzene sokmuştur. Lise hayatını Paris’te geçiren Mehmet Aslan ardından Boston Üniversite’sinde okumuş son iki sınıf kala ise Yeditepe Üniversitesi’ne geçiş yapmıştır. Üniversite hayatı sona erdiği sıradan babasını karaciğer rahatsızlığından kaybetmiştir.

Mehmet Aslan’ın kariyeri

Türkiye’ye kesin dönüş yaptıktan sonra rol aldığı dizilerde dikkat çeken yakışıklı oyuncu Mehmet Aslan Show Tv’de çok uzun dönem yayınlanan, “Doktorlar” dizisinde oynayarak kariyerinin en iyi dizisini çıkarmıştır. 2008 yılında Sinem Kobal ile birlikte başrolünü paylaştığı “Ayakta Kal” filmi ile geniş bir hayran kitlesine sahip olmuştur.

Son olarak siyasete atılarak, MHP İstanbul İl Başkan Yardımcısı görevine gelen Mehmet Aslan, Devlet Bahçeli’nin onayı doğrultusunda millet vekili adayı olacağını açıklamıştır. Siyasete büyük ilgisi bulunan Mehmet Aslan olumlu yorumlar karşısında ilk adımları atmaya başlamıştı

Gazinocu Fahrettin Aslan'ın oğlu Mehmet Aslan sosyal medya hesabı üzerinden Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hakaret etti ve iftirada bulundu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü