Makamına kayyum atanan Ahmet Türk'ten tehdit!

Makamına kayyum atanan Ahmet Türk'ten tehdit!

PKK'ya yakınlığı ile bilinen belediyelere İçişleri Bakanlığı tarafından bir bir kayyum atanmaya devam ederken bir kayyum ataması da Mardin Büyükşehir Belediyesine yapıldı.Mardin Büyükşehir belediye başkanı Ahmet Türk kayyum atanması sonrası küstah tehditlerde bulundu.

Makamına kayyum atanan Ahmet Türk'ten tehdit!

Mardin Büyükşehir Belediye Eş Başkanı Ahmet Türk, bu sabah İçişleri Bakanlığı kararı ile görevinden alınırken, yerine Mardin Valisi Mustafa Yaman, kayyum olarak atandı.

Sabah saatlerinden itibaren Mardin Büyükşehir Belediyesi binasını zırhlı araçlarla abluka altına alan polis binaya giriş çıkışları da yasakladı.

"KÜRT HALKI BU TÜR SALDIRILARA CEVAP VERECEK"

Türk, görevden alınmasının ardından tehditler savurarak  şunları söyledi;

"AK Parti şok etkisi yaratarak herkesi sindirmek istiyor, ancak başaramayacaklar. Bizi asla sindiremezler, o gün nasıl boyun eğmediysek bugün de eğmeyeceğiz. Bu tür şok saldırılar ve baskılarla toplumu sindirmek istiyorlar, ancak Kürt halkı bu tür saldırılara cevap verecek ve boşa çıkartacak örgütlülüktedir."

"HER NE PAHASINA OLURSA OLSUN DİRENECEĞİZ"

Birgün Gazetesi'nde yer alan habere göre Türk, "Her ne pahasına olursa olsun mücadeleye devam edeceğiz ve direneceğiz" dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
HAKAN     2016-11-18 TC DEVLETİ AHMET TRK KADAR CESUR DEĞİL Mİ. ASIN ŞU İTİ. KİMDEN KORKUYOSUNUZ. NE DEMOKRASİSİ, NE İNSAN HALARI. BEN VARIM DİYECEKSİN VE İNSAN HAKLARININ KAPSAMINI SEN DEĞİŞTİRECEKSİN.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü