Kurye bomba getirdi! Bakan'ın oğlu ağır yaralı

Kurye bomba getirdi! Bakan'ın oğlu ağır yaralı

İstanbul Maltepe'de bir elektronik firmasına bugün bir paket getirildi. O paketin içinde bomba vardı. Patlama oldu ve 3 kişi yaralandı. Paketi bırakan ve gözaltına alınan şüphelinin ağır yaralı Osman Kurdaş'ın oğlu olduğu iddia edildi.

Kurye bomba getirdi! Bakan'ın oğlu ağır yaralı

Kuryenin getidiği paket patladı 1'i ağır 3 kişi yaralandı. İstanbul Maltepe'de ki bir elektronik firmasına bombalı paket gönderildi. Görgü tanıkları yüksek sesli bir patlama duyduklarını daha sonra şirkette çalışanların kanlar içinde binadan aşağıya indiklerini gördüğünü söylediler. 

İstanbul Maltepe'de ki bir elektronik firmasına bombalı paket gönderildi. Şirket müdürü 46 yaşındaki Osman Kurdaş kendisine gelen kargoyu alarak açtı. Paketin açılması ile birlikte büyük bir patlama yaşandı. 

Patlamaya neden olan paketi taşıyan kargocu güvenlik kameralarına yansıdı. Görüntüde kuryenin adrese baktığı ve elinde siyah bir poşet olduğu görüldü. Patlamanın ardından olay yerine özel harekat ekibi gönderildi. 

Yaralanan Osman Kurdaş, Şaynur Agayık ve Sevgi Özcan hastaneye kaldırıldı. Eski Maliye Bakanının oğlu Osman Kurdaş'ın durumunun ağır olduğu açıklandı. Patlamayla ilgili polisin soruşturması sürüyor. 

ELAZIĞYENİUFUK

maltepe patlama osman kurdaş
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü