Kurban bayramından sonra bankalar ve PTT açılacak mı 16 Eylül

Kurban bayramından sonra bankalar ve PTT açılacak mı 16 Eylül

Kurban Bayramı sona erdiyor.Bugün Kurban Bayramı tatilinin son günü kurban bayramını bitiren vatandaşlar yavaş yavaş evlerine dönmeye başladılar.Kurban Bayramı tatilinden sonra bankaların ve ptt şubelerinin açık olup olmadığı vatandaşlar tarafından merak ediliyor.Peki Kurban Bayramı dönüşü 16 Eylül'de bankalar ve ptt şubeleri açılacak mı işte detaylar..

Kurban bayramından sonra bankalar ve PTT açılacak mı 16 Eylül

16 Eylül cuma günü bankalar açık olacak mı? İşlemleri için uzun süre beklemek istemeyen vatandaşlar Kurban bayramı sonrası bankaların ne zaman açılacağını merak ediyor. İşte kurban bayramından sonra bankaların açılma tarihi

KURBAN BAYRAMI NE ZAMAN?

2016 yılında Kurban bayramı (Arefe) günü 11 Eylül pazar günü Kurban bayramı 1.günü 12 Eylül pazartesi, Kurban bayramı 2.günü 13 Eylül salı, Kurban bayramı 3.günü 14 Eylül çarşamba, Kurban bayramı 4.günü 14 Eylül perşembe olacak.

Tüm kamu kuruluşları ve devlet bankaları Kurban bayramında 9 gün tatil yapacak.

Devlet bankaları hangileri?

Türkiye Cumhuriyeti Ziraat Bankası A.Ş.

Türkiye Halk Bankası A.Ş.

Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O.

İller Bankası

Vakıfbank

16 EYLÜL CUMA GÜNÜ TÜM RESMİ KURUMLAR AÇIK MI?

16 Eylül cuma günü tüm bankalar, PTT, vergi daireleri, noter kapalı olacak ve vatandaşlar 19 Eylül pazartesi günü işlemlerini yapacak.

ÖZEL BANKALAR TATİL Mİ?

Özel sektör çalışanları bayramında 4 gün tatil yapacak. 12 Eylül Pazartesi günü başlayacak ve 15 Eylül Perşembe günü tatil olacak. Bazı kurumsal firmaların ise arefe günü tatil kararı vermesi bekleniyor. 2016 yılında özel sektör çalışanlar 9 günlük Kurban bayramı tatilinden yararlanamayacak

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü