Kemal Kılıçdaroğlu'dan saldırı hakkında açıklama geldi

Kemal Kılıçdaroğlu'dan saldırı hakkında açıklama geldi

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu dün akşam meydana gelen terör saldırısı sonrasında açıklamada bulundu.Kılıçdaroğlu yaptığı açıklamada teröre karşı her türlü desteği vermeye hazır olduklarını belirtti.

Kemal Kılıçdaroğlu'dan saldırı hakkında açıklama geldi

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, 30'u polis 38 kişinin şehit olduğu terör saldırısıyla ilgili basın açıklaması yayımladı:

"SALDIRIYI LANETLİYORUM"

"10 Aralık 2016 tarihinde İstanbul Beşiktaş'ta gerçekleşen menfur terör saldırıları, Türkiye Cumhuriyetimizin güvenliği için özveriyle ve sorumlulukla görev yapan Emniyet Teşkilatımızı hedef almıştır. Saldırılarda şehit düşen polislerimizin ve sivil vatandaşlarımızın yasını tutuyor, saldırıyı yapanları, saldırının arkasındaki karanlık güçleri lanetliyorum.

"TERÖRE KARŞI MÜCADELEDE HER TÜRLÜ DESTEĞİ VERMEYE HAZIRIZ"

İktidar, ülkemizin, akılcı, bilimsel, sürdürülebilir ve milli bir terörle mücadele politikasına ihtiyacı olduğunu vakit geçirmeksizin kabul etmek zorundadır. Bu bağlamda Cumhuriyet Halk Partisi olarak teröre karşı mücadelede her türlü desteği vermeye hazır olduğumuzu, bir kez daha vurguluyorum. Nereden gelirse gelsin, tüm terör saldırılarının faillerinin ve arkalarındaki karanlık güçlerin; vatandaşlarımızın birlik, beraberlik, dayanışma kararlılığı karşısında ezileceğine duyduğum sonsuz inançla Aziz Şehitlerimize Allah'tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum. Şehitlerimizin aileleri ile Emniyet teşkilatımıza ve iki mensubunu saldırılarda şehit veren Beşiktaş Jimnastik Kulübümüze başsağlığı dileklerimizi iletiyorum"

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü