Karavan yarışmasını bugün kim kazandı Kadınlar mı Erkekler mi? Karavan son bölüm 22 Kasım

Karavan yarışmasını bugün kim kazandı Kadınlar mı Erkekler mi? Karavan son bölüm 22 Kasım

ATV'de yayınlanan Karavan yarışması bugün bomba gibi bir bölüm ile ekrana geldi. Kadınlar ve Erkekler takımının karşı karşıya geldiği Karavan yarışmasında iki takım yemekleri ile en çok satışı yapmaya çalışıyor. Bugün Erkekler takımının şefi Tuna oldu. Tuna bugün karavanda kumru ve tavuk pane dürüm sattı. Kadınlar takımı ise Rus mantısı ve mantar çorbası ile en çok satışı yapmaya çalıştılar. Fakat bugün kadınlar takımı bir türlü uyum sağlayamadı.

Karavan yarışmasını bugün kim kazandı Kadınlar mı Erkekler mi? Karavan son bölüm 22 Kasım

Karavan yarışması bugün yeni bölümü ile ekrana geldi. Erkekler takımının bugünkü şefi Tuna oldu. Tuna şef bugün Kumru ve tavuk pane dürüm hazırladılar. Erkekler takımı bugün işlerini hemen halledip satış yapmaya başladılar. Kadınlar takımının şefi ise Reneta oldu. Reneta Rus mantısı ve mantar çorbası yaptı. Reneta menüsünde bulunan yemekleri bir türlü yapamadı. 

Reneta'nın şefliğinden memnun olmayan kadınlar takımı bir hayli gergindiler.  Reneta'nın emirler yağdırmasına sinirlenen Selma ve Nuran bir hayli sinirlendiler. Kadınlar ve erkekler takımı yaptıkları yemekleri alıp sokakta müşteri aramaya başladılar. Karavan yarışmasında bugün erkekler satış konusunda kadınlar takımından daha iyiler. 

Karavan yarışmasında yarışan takımlar kazandıkları paraları sosyal sorumluluk projesi için harcayacaklar. 

KARAVAN NASIL BİR YARIŞMA?

Karavan’ın sunuculuğunu Eda Taşpınar’ın üstleneceği konuşuluyordu. Ama daha sonra programın sunucusu olarak ATV’de uzun yıllar “Dizi TV” adlı programı sunan Didem Uğurlu olarak belirlendi.

Karavan yemek yarışma programında, kadınlar ve erkekler olmak üzere iki farklı takım yer alacak. Her takım, özel olarak tasarlanmış karavanlarında, birbirinden leziz yemekler yapacak. Aşçılıkta birbirinden iddialı 5 erkek ve 5 kadın büyük ödülün sahibi olmak için kıyasıya mücadele edecek.

ERKEK VE KADINLARDAN OLUŞAN TAKIMLAR YARIŞACAK

Karavan, yalnızca bir yemek yarışması değil. Yarışmada kadınlar ve erkekler aşçılıkta oldukları kadar satış konusunda da ne kadar usta olduklarını gösterecekler.

Her iki takım da güne belirlenen menü için alışveriş yapmakla başlayacak. Bütçelerini en idareli şekilde harcamak isteyen yarışmacılar türlü zorluklara göğüs gerecek. ‘’Mutfak alışverişini yapmakta ne var ki’’ diyen erkekler, ‘’evin bütçesi benden sorulur’’ diyen kadınlara karşı yarışacaklar.


 
Takımlar, günün en yüksek karını yapmak için mücadele ederken, izleyiciler için eğlence dolu dakikalar devam edecek. Bir yandan karavanlardan nefis yemek kokuları yükselirken, bir yandan her iki takım da halka açık bir alanda hazırladıkları yiyecekleri satmaya başlayacak.

KARAVAN EKİM AYINDA ATV EKRANLARINDA OLACAK

Bir haftanın sonunda en çok satışı yapan takımın yarışmacıları büyük ödüle adım adım yaklaşırken, diğer takımdan bir kişi de hayallerine veda edecek.

“Karavan” yarışmasında satışlardan elde edilen gelir ise sosyal sorumluluk projeleri için bağışlanacak.

karavan karavan yarışması karavan yarışmasını bugün kazandı karavan yarışması birincisi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü