Karavan yarışması kazanan kim oldu 25 Kasım Kadınlar takımından kim elendi

Karavan yarışması kazanan kim oldu 25 Kasım Kadınlar takımından kim elendi

Karavan yarışması bugün hafta finali ile ekrana geldi. Erkekler ile Kadınlar takımının kıyasıya yarıştığı yarışmada haftanın finalinde sonuç bugün açıklandı. Kadınlar takımı hafta boyunca bir türlü takım ruhu gösteremedi. Erkekler takımı kadınları geride bırakarak haftanın kazanan takımı oldu. Haftanın kaybeden takımı kadınlar olduğu için bugün takımdan bir kişi ayrılacak.

Karavan yarışması kazanan kim oldu 25 Kasım Kadınlar takımından kim elendi

Karavan yarışması bugün yeni bölümü ekrana geldi. Kadınlar ve erkekler takımının kıran kırana yarıştığı Karavan yarışmasında bugün haftanın finali yaşandı. Erkekler takımı bu hafta yaptıkları satış ile kadınlar takımını geride bıraktı. 

Hafta boyunca takım olamayan kadınlar hafta finalinde kaybeden oldular. Kadınlar takımının hafta finalinde yenilmesi ile birlikte takımdan bir kişinin ayrılacağı açıklandı. Kadınlar takımında yapılan oylamanın ardından takımdan ayrılması istenen kişiler Reneta ve Berrak oldu. Eşitlik olduğu için elenek isimlerin şef olduğu günlerdeki kazanca bakıldı. Berrak 800 lira kazandırdığı, Reneta 200 lira kazandırdığı için elenen isim Reneta oldu. 

 

Karavan yarışması bugün yeni bölümü ile ekrana geldi. Erkekler takımının bugünkü şefi Tuna oldu. Tuna şef bugün Kumru ve tavuk pane dürüm hazırladılar. Erkekler takımı bugün işlerini hemen halledip satış yapmaya başladılar. Kadınlar takımının şefi ise Reneta oldu. Reneta Rus mantısı ve mantar çorbası yaptı. Reneta menüsünde bulunan yemekleri bir türlü yapamadı. 

Reneta'nın şefliğinden memnun olmayan kadınlar takımı bir hayli gergindiler.  Reneta'nın emirler yağdırmasına sinirlenen Selma ve Nuran bir hayli sinirlendiler. Kadınlar ve erkekler takımı yaptıkları yemekleri alıp sokakta müşteri aramaya başladılar. Karavan yarışmasında bugün erkekler satış konusunda kadınlar takımından daha iyiler. 

Karavan yarışmasında yarışan takımlar kazandıkları paraları sosyal sorumluluk projesi için harcayacaklar. 

KARAVAN NASIL BİR YARIŞMA?

Karavan’ın sunuculuğunu Eda Taşpınar’ın üstleneceği konuşuluyordu. Ama daha sonra programın sunucusu olarak ATV’de uzun yıllar “Dizi TV” adlı programı sunan Didem Uğurlu olarak belirlendi.

Karavan yemek yarışma programında, kadınlar ve erkekler olmak üzere iki farklı takım yer alacak. Her takım, özel olarak tasarlanmış karavanlarında, birbirinden leziz yemekler yapacak. Aşçılıkta birbirinden iddialı 5 erkek ve 5 kadın büyük ödülün sahibi olmak için kıyasıya mücadele edecek.

ERKEK VE KADINLARDAN OLUŞAN TAKIMLAR YARIŞACAK

Karavan, yalnızca bir yemek yarışması değil. Yarışmada kadınlar ve erkekler aşçılıkta oldukları kadar satış konusunda da ne kadar usta olduklarını gösterecekler.

Her iki takım da güne belirlenen menü için alışveriş yapmakla başlayacak. Bütçelerini en idareli şekilde harcamak isteyen yarışmacılar türlü zorluklara göğüs gerecek. ‘’Mutfak alışverişini yapmakta ne var ki’’ diyen erkekler, ‘’evin bütçesi benden sorulur’’ diyen kadınlara karşı yarışacaklar.


 
Takımlar, günün en yüksek karını yapmak için mücadele ederken, izleyiciler için eğlence dolu dakikalar devam edecek. Bir yandan karavanlardan nefis yemek kokuları yükselirken, bir yandan her iki takım da halka açık bir alanda hazırladıkları yiyecekleri satmaya başlayacak.

KARAVAN EKİM AYINDA ATV EKRANLARINDA OLACAK

Bir haftanın sonunda en çok satışı yapan takımın yarışmacıları büyük ödüle adım adım yaklaşırken, diğer takımdan bir kişi de hayallerine veda edecek.

“Karavan” yarışmasında satışlardan elde edilen gelir ise sosyal sorumluluk projeleri için bağışlanacak.

karavan karavan kazanan karavan elenen
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Fatma     0000-00-00 Düdük çalmayin zaman kısa yarışmacılara engel oluyorsunuz lütfen sinirleniyoruz
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü