İzmir'de şehit olan Polis memuru Fethi Sekin aslen nerelidir

İzmir'de şehit olan Polis memuru Fethi Sekin aslen nerelidir

Bugün İzmir Adliyesine teröristler tarafından silahlı saldırı düzenlendi.Bu silahlı saldırıda ilk açıklamalara göre 1 polisimiz 1 adliye personelinin şehit olduğu açıklandı.Düzenlenen saldırıda büyük bir kahramanlık örneği gösteren trafik polisi Fethi Sekin büyük bir faciayı önledi.Şehit düşen polis memuru Fethi Sekin'in Elazığ'lı olduğu öğrenildi.

İzmir'de şehit olan Polis memuru Fethi Sekin aslen nerelidir

İzmir'deki terör saldırısının ardından 2 terörist ölü ele geçirildi, bir teröristi arama çalışmaları sürüyor.

Bayraklı ilçesindeki adliye binasının C girişi polis kontrol noktası yanında meydana gelen patlamanın ardından güvenlik güçleri ile teröristler arasında çatışma çıktı.

Çatışmada, 2 terörist ölü ele geçirildi, bir teröristi arama çalışmaları devam ediyor.

İzmir'de bombalı araç saldırısında 1 polis memuruyla 1 mübaşir'in şehit olduğu bildirildi. 5 kişinin yaralandığı bildirildi.

Şehit Polis Memuru Fethi Sekin nerelidir?

Elazığ’ın Baskil ilçesi nüfusuna kayıtlı olduğu, annesi Hatun Sekin’i 55 gün önce kanserden kaybettiği ortaya çıktı.
Katliamı önlerken şehit olan trafik polisi Fethi Sekin’in Elazığ’ın Baskil İlçesine bağlı Doğancık Köyü nüfusuna kayıtlı olduğu belirtildi. Şehit polis Sekin’in 62 yaşındaki annesi Hatun Sekin’i 55 gün önce kanserden dolayı kaybettiği ve 66 yaşındaki babası Mehmet Zeki Sekin’in de eşini kaybetmesinden sonra İzmir’deki oğlunun yanına gittiği belirtildi. 6 kardeşi olan ve 8 yıldır İzmir’de bulunan şehit polis memuru Fethi Sekin’in cenazesinin de Baskil İlçesine bağlı Doğancık Köyüne getirilip toprağa verileceği belirtildi.

Kahraman Polis Fethi Sekin Hüzünlü Hikayesi

Kahraman Türk polisi Fethi Sekin İzmir Patlaması önleyen polisti. İzmir patlaması önleyen kahraman polisin 2014 yılında ölümden döndüğü ortaya çıktı.

İzmir'deki hain saldırıda şehit olan polis memuru Fethi Sekin, İzmir Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şubesi'nde motosikletli 'Şahinler' timlerinde görevliydi. Mesleğini severek yapan polis memuru, Saldırı sırasında bağırarak halkı uyaran ve çatışmaya girerek şehit olarak hayatını kaybetti. 

Ölümden dönmüştü, İzmir'i kurtardı!

2014 tarihinde İzmir adiye yakınında 3 polis babası FEthi Sakin'e bir araç çarparak ağır yaralamıştı. O zaman açıklamasında Daha önce de görev başındayken küçük kazalar geçirdiğini belirten Fethi Sekin, "Böylesini ilk kez yaşadım. Hatalı park temizliğinin ardından, görev yerime gitmek için karşıya geçtim. Bu sırada tek yönlü yolda manevra yapan otomobil bana arkadan çarptı. Havada taklalar attım. Kötü bir şekilde yere düştüm. Sürücüden şikayetçi oldum" demişti.

İzmir'de saldırıda İzmir'i kurtararak şehit oldu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Erol er     0000-00-00 Nice KoÇ yiğitler şehit oldu bu vatan uğruna elalemde şer bizde yiğit bitmez ruhun şad olsun ömürler fetihler ölmez
muhammet zeki şahin     0000-00-00 şehidim nurlar içinde yat .amin
muhammet zeki şahin     0000-00-00 şehidim nurlar içinde yat .amin
muhammet zeki şahin     0000-00-00 nurlar içinde yat şehidim
cuma ertem     2017-01-05 mekanın cenet olsun kanın yerde kalmıyaçak bu ülke alçaklara dar olur
cuma ertem     2017-01-05 mekanın cenet olsun kanın yerde kalmıyaçak bu ülke alçaklara dar olur
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü