İçişleri Bakanı Soylu ateş püskürdü

İçişleri Bakanı Soylu ateş püskürdü

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "O büyükelçiler HDP'nin grup sıralarına oturduğu zaman içim cız etti. Eyvah dedim.Terör örgütüne can suyu veriyorlar ama bir şeyi hem milletimiz hem dünya çok net anladı." dedi.

İçişleri Bakanı Soylu ateş püskürdü

Sakarya Valiliğinde, Mardin'in Derik Kaymakamlığına PKK'lı teröristlerce el yapımı patlayıcı ile düzenlenen saldırı sonucu yaralanan ve Gaziantep'te tedavi gördüğü hastanede şehit düşen Kaymakam Muhammet Fatih Safitürk (35) için tören düzenlendi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, burada yaptığı konuşmada, Mardin'de terör örgütü PKK mensuplarınca gerçekleştirilen ve Derik Kaymakamı Muhammet Fatih Safitürk'ün yaptığı hizmetlerle ailesinin ve milletin yüz akı olduğunu belirterek, yetimin başını okşadığını bildirdi.

Safitürk'ün, ayrım gözetmeden bu ülkenin her insanına hizmet için zorlu ve şerefli bir görev üstlendiğini aktaran Soylu, "Ve görevi başında şehit olmuştur. Devletine, milletine, ailesine, eşine, çocuklarına, babasına, tüm akrabasına, her birine hakkıyla hizmet etmiştir. Bir mesai arkadaşı olarak Allah şahittir ki ben ondan razıyım ve inanıyorum ki milletimiz de ondan razıdır. İnanıyoruz inşallah Cenabı Allah'ta cennetiyle cemaliyle müşerref ederek, rızasını en yüksek katında gösterecektir. "

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü