Hain Semih Terzi'nin eşini kovan katip Kerem Sağlık kovuldu!

Hain Semih Terzi'nin eşini kovan katip Kerem Sağlık kovuldu!

Şehit Astsubay Ömer Halisdemir tarafından alının ortasından vurularak öldürülen Semih Terzi'nin eşi Nazife Terzi hain girişimin ardından mallarına el konulmaması için notere gitmiş noterde durumu fark eden katip Kerem Sağlık tarafından kovulmuştu.Bu olayı engelleyen noter katibi Kerem Sağlık'ın iş yerinden kovulduğu açıklandı.Bu haberi alan bir çok kişi adeta duruma isyan etti ve yetkililere çağrıda bulundu.

Hain Semih Terzi'nin eşini kovan katip Kerem Sağlık kovuldu!

Kahraman Astsubay Ömer Halisdemir tarafından vurulan darbeci general Semih Terzi'nin eşi, Ankara'da gittiği bir noterde mal varlıklarını üçüncü şahıslara aktarmak isterken, noter katibi Kerem Sağlık tarafından bıçakla kovalandı.

İŞİNDEN KOVULDU

Yaşanan olaydan sonra polisi arayan Kerem Sağlık, ölümle tehdit edildiği gerekçesiyle Nazife Terzi'den şikayetçi oldu. Gözaltına alınan darbeci generalin eşi tutuklanırken noterde bıçakla olaya müdahale eden noter katibi işinden kovuldu.

"ÖMER HALİSDEMİR'İN HAKKINI YEDİRTEMEZDİM"

Sağlık Show Haber'e yaptığı açıklamada, "Vekaletname eğer yapılsaydı, intikal edilecekti ve darbeci Semih Terzi'nin tüm malları kaçırabiliyordu. Bu işlemde Ömer Halisdemir gibi bir yiğidin ve 250 tane şehidin hakkı var. Bu hakları yedirtemezdim" dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü