FETÖ imamları toplantı yaparken yakalandı!

FETÖ imamları toplantı yaparken yakalandı!

Hain darbe girişiminin ardından FETÖ çetesine yönelik operasyonlar hız kesmeden devam ediyor. Yapılan son operasyonlarda FETÖ/PDY yapılanmasının Elazığ, Adıyaman ve Kayseri imamları yakalandı. Emniyet yetkilileri, FETÖ'nün Kayseri İl İmamı Habib B., Elazığ il imamı Mehmet D., Adıyaman Eğitim İmamı Serdar S ve iki kişiyi daha Talas'ta bir apartmanda toplantı halindeyken gözaltına aldı.

FETÖ imamları toplantı yaparken yakalandı!

Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ve İstihbarat Şube Müdürlüğü görevlilerinin koordineli alışmalarında, adli makamlardan alınan kararlar doğrultusunda FETÖ/PDY terör örgütü içerisinde üst düzey faaliyet gösterenlerin yakalanmasına yönelik çalışma başlatıldı.

Kayseri Emniyet Müdürlüğü'nden FETÖ operasyonu. FETÖ/PDY yapılanmasının Elazığ, Adıyaman ve Kayseri imamları yakalandı. Emniyet yetkilileri, FETÖ'nün Kayseri İl İmamı Habib B., Elazığ il imamı Mehmet D., Adıyaman Eğitim İmamı Serdar S ve iki kişiyi daha Talas'ta bir apartmanda toplantı halindeyken gözaltına aldı.

Kayseri İstihbarat Şube Müdürlüğü yaptıkları teknik takip sonucu söz konusu kişilerin Talas'ta bir evde toplantı halinde olduklarını tespit ederek, Terörle Mücadele Şube Müdürlüğüyle birlikte operasyon düzenledi. Dün gece yapılan operasyonun ardından gözaltına alınan beş kişinin emniyetteki sorgusunun devam ettiği öğrenildi. 

fetö operasyon yakalanma fetö imamları
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü