FETÖ elebaşı incil üzerine yemin etmiş!

FETÖ elebaşı incil üzerine yemin etmiş!

Fetullahçı terör örgütü elebaşı Fetullah Gülen'in ABD vatandaşı olabilmek için Hristiyanların kitabı İncil üzerine yemin ettiği açıklandı.

FETÖ elebaşı incil üzerine yemin etmiş!

Gülen'in, İzmir'de görev yaptığı Kestane Pazarı semti özel olarak seçildi. Çünkü burası, tıpkı Pensilvanya'daki gibi Cizvit papazlarının eğitim aldığı bir yerdi.

Fetullah Gülen, 1988'de para toplattı. Necdet Başaran'ı Pensilvanya'ya yolladı ve bugünkü çiftliğinin olduğu arsayı aldırdı. ABD'ye gideceğini, o zaman planlamıştı!

Tam 11 yıl sonra da, yani 1999'da hastalık bahanesiyle kaçtı. Ardından Amerikan vatandaşı olmak için başvuru yaptı. Bunun için 27 kişi kendisine kefil oldu.

Hatta bunlardan 20'si ABD'li, 7'si ise Türk'tü. İşte isimleri: Yıldırım Akbulut, Ali Yurtsever, Mehmet Sağlam, Emin Başer, Kemal Öksüz, Murat Saraylı, Mustafa Akyol.

DEVLETİNİ REDDETTİ

İşte Gülen'in ettiği o yemin: Burada, önünüzde, şimdiye kadar tabiiyetinde bulunduğum her türlü devlet tabiiyeti ve egemenliğini reddettiğime; bundan böyle ABD'ye bağlılık göstereceğime; gerektirdiği hallerde ABD ordusuna hizmet vereceğime; bu yükümlülükleri özgür bir şekilde, akıl sağlığım yerinde ve samimi olarak üstleneceğime yemin ederim. 

KAYNAK: TAKVİM

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Özgür Akman     0000-00-00 Öyle utanmaz ve müfteri olmuşsunuz ki photoshop yapılmış bir fotoğraf kullanarak ve bu iddiaları kimin uydurduğunu yazmayarak ahlaksız bir algı yönetiminin kuklası olmuşsunuz.Yalancılar ve müfteriler için yaşasın cehennem
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü