Faciaya ramak kalmıştı

Faciaya ramak kalmıştı

Doğu ve Güneydoğu'da PKK'ya yönelik operasyonlar devam ediyor. Mardin'de güvenlik güçleri teröristler tarafından yola tuzaklanan 100 kiloluk el yapımı patlayıcıyı bir faciaya neden olmadan önce buldular. Teröristlerce yola tuzaklanan bomba başarılı bir operasyonla imha edildi.

Faciaya ramak kalmıştı

Hain terör örgütü PKK'ya yönelik operasyonlar hız kesmeden devam ederken bugün yeni bir gelişme yaşandı. Mardin'in Dargeçit ilçisinde teröristlerce yola tuzaklanan 100 kiloluk el yapımı patlayıcı bir faciaya neden olmadan önce bulundu ve imha edildi. 

Valilikten yapılan yazılı açıklamada: "Dargeçit İlçe Jandarma Komutanlığı'nca yapılan çalışmalar sonucunda dün Sümer Mahallesi yolunda tuzaklanmış kablo düzenekli, yaklaşık ağırlığı 100 kilo olduğu değerlendirilen bir el yapımı patlayıcı bulundu. Bomba uzmanları tarafından patlayıcı imha edilirken, patlama sonrası yolda 6 metre genişliğinde 1 metre derinliğinde çukur oluştuğu belirtilen açıklamada, "Terörle mücadele kapsamında güvenlik güçlerimizce yürütülen operasyonların kararlıkla devam edeceği, kamuoyuna saygı ile duyurulur" denildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü