Esra Erol Alper kimdir ne iş yapar? Alper'in Instagram hesabı

Esra Erol Alper kimdir ne iş yapar? Alper'in Instagram hesabı

Esra Erol Alper kimdir damat adayı merak konusu oldu. Bir anda paylaşılamayan damat adayı oldu. Fox Tv ekranlarında yerini alan Zuhal Topal'la Hanife'ye gelmişti. Daha sonra Esra Erol'a katılan damat adayı Sabiha 'ya gelmişti ama annesi istemeyince bu aşkta bitmişti. Alper şimdilerde yeniden büyük aşka yelken açtı.

Esra Erol Alper kimdir ne iş yapar? Alper'in Instagram hesabı

Esra Erol Alper Hanife, Sabiha , Nazlı 'dan sonra gönlünü bambaşka bir güzel kaptırdı. Merak ile beklenen bu aşkta Alper'in annesi ne diyecek merak konusu oldu. 

Esra Erol da Sabiha’ya talip olarak gelen ve bir süre görüşen Alper bey annesinin Sabiha hanımı onaylamaması nedeni ile bu beraberliği bitirdi.

Sabiha hanım’ın bu duruma tepkisi sen annen varken evlenemezsin oldu.

Alper bey ilk olarak Zuhal Topal’ın evlendirme programında Hanife hanıma talip olarak gelmişti fakat bu tanışma sürecide olumsuz sonuçlanmıştı.

Alper bey 26 yaşında 1 evlilik yapmış emlak işiyle uğraşıyor.İstanbul da yaşayan Alper bey yanına yakışacak onu mutlu edecek huzurlu ve bakımlı gelin adaylarını bekliyor.

Alper beyin soyadı Alptekin instagram adresi ise alper.alptekin

14089036_10153878383697337_5687767745654975431_n

Hafta içi her gün saat 16.30’da sevenlerinin karşısına çıkan ve izdivaç programı denince akıllara ilk gelen Esra Erol ile İzdivaç programından gelişmeleri aktarmaya tüm hızıyla devam ediyoruz. Programın damat adaylarından olan Alper Nazlı ile görüşmelerinde devam ediyor ancak ortada bir sorun var.

Evlenip dünya evine girmek isteyen Alper ile Nazlı’nın önündeki engel ise Alperin Annesi oldu.  Sevilen evlendirme programlarından olan Esra Erol’da yaşanan bu engelin çözülmesi için Alperin Annesi ile Nazlı baş başa konuştu.

Alperin Annesinin görüşü ise hala aynı. Bakalım ilerleyen günlerde neler yaşanacak hep birlikte göreceğiz.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
muhammet     2017-01-23 Ben turkmenistanlim isim muhammet ben alper beyii cok bi efendi cok merhametli insan olarak izliyorum ve bu arada ben esra hanimada burdan cok sycak selam saygyle gonderyorum sizi ve sizin programinizi kaldirnadan izliyorus ve cok seviyorus sizde sok merhametli hanymsynyz size mutluluklar biz sizi cok seviyos
Asiye     0000-00-00 Esra Abla seni çok seviyorum senin bir göz yaşına kurban olurum
zeyn     0000-00-00 Alperen cok ama cok yakisiklisin
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü