Eskişehir'de yarın okullar tatil mi şok iddia (7 Kasım 2016)

Eskişehir'de yarın okullar tatil mi şok iddia (7 Kasım 2016)

Eskişehir'de yarın okullar tatil mi bu iddia gündeme bomba gibi düştü. Günlerdir konuşulan su kesintisinden dolayı öğrencilerin oldukça etkileneceği bu yüzden okulların yarın yani pazartesi ve salı gün tatil olacağı konuşuldu. Peki bu iddia doğru mu?

Eskişehir'de yarın okullar tatil mi şok iddia (7 Kasım 2016)

Eskişehir'de meydana gelen su kesintisi okuların tatil olmasına mı neden oldu merak konusu oldu. Eskişehir'de okulların 7 Kasım Pazartesi ile 8 Kasım salı günlerinde tatil olduğu haberi sosyal medyada yayılmaya devam ediyor.

Su kesintisi olacağı, bu yüzden çocukların olumsuz etkileneceği söylenirken, verilen kararla okullar Eskişehir Valiliği tarafından tatil edildi. 7 ve 8 Kasım 2016 tarihlerinde öğrencilerin izinli, öğretmenlerin de idari izinli sayılmasına karar verildiği ifade edildi.

7-8 KASIM 2016 OKULLAR TATİL Mİ?

Eskişehir Valiliği'nde yapılan açıklamaya göre ise; "7 Kasım 2016 tarihinde eğitim kurumlarındaki her türlü destekleme-yetiştirme kursu ve benzeri faaliyetlerin daha sonra telafi edilmek üzere ertelenmesine, 7 ve 8 Kasım 2016 tarihlerinde öğrencilerin izinli, öğretmenlerin de idari izinli sayılmasına karar verildiği belirtildi" ifadeleri kullanıldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bok (besinlerin oksitlenmiş kalıntısı)     0000-00-00 Sokacam tatil mi değil mi yanlış haber vermeyin
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü