Eskişehir su kesintisi ne zaman merak ediliyor! 1 Kasım

Eskişehir su kesintisi ne zaman merak ediliyor! 1 Kasım

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi 1 Kasım Salı günü kentte geniş kapsamlı su kesintisi yapılacağın açıkladı. Eskişehir halkı su kesintisinin ne kadar süreceğini merak ederken yeni bir açıklama geldi. Eskişehir'de su kesintisinin 4 Kasım Cuma gününe ertelendiği açıklandı. Eskişehir'de sular 4 Kasım günü kesilecek, kesintinin 5 Kasım Cumartesi akşam saat 20:00'ye kadar sürmesi bekleniliyor. Eskişehir'de ki su kesintisi hakkında merak ettiğiniz tüm detaylar haberimizin devamında sizlerle.

Eskişehir su kesintisi ne zaman merak ediliyor! 1 Kasım

Eskişehir Büyükşehir Belediyesince 1 Kasım olarak açıklanan su kesintisinin 4 Kasım'a ertelendiği bildirildi.

Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (ESKİ) Genel Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamaya göre, valilik ile yapılan değerlendirmeler sonucu ESKİ Su Arıtma Tesisinde yapılacak yenileme çalışmaları 4 Kasım'a ertelendi. Yapılan planlamaya göre, arıtma tesisindeki çalışmalar 4 Kasım'da saat 07.00'de başlayacak.

Su kesintisinin şehrin yüksek yerlerinde saat 14.00'ten itibaren hissedileceği ve 5 Kasım Cumartesi günü saat 20.00'ye kadar süreceği tahmin ediliyor.

Okulların 4 Kasım Cuma günü tatil edilmesi konusunun valiliğin takdirinde olduğu belirtildi.

Bu arada, hastane, diyaliz merkezleri gibi kritik öneme sahip yerlerin su ihtiyacının ESKİ tarafından tankerlerle karşılanacağı ifade edildi.

eskişehir su kesintisi eskişehir su kesintisi ne zaman eskişehirde sular ne zaman gelecek
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü