Bir işçinin cesedine ulaşıldı

Siirt'in Şirvan ilçesinde yaşanan heyelanın ardından 5 işçiye ulaşılamamıştı. Bir haftadan bu yana toprak altında kalan işçilere ulaşmak için çalışmalar devam ediyor. Bugün yapılan çalışmada bir işçinin cansız bedenine ulaşıldı. Cesedi çıkarılan işçinin eksvatör operatörü Kerem Arat olduğu belirlendi. Siirt nüfusuna kayıtlı olan evli ve 1 çocuk babası Arat'ın cesedi, Siirt Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

Bir işçinin cesedine ulaşıldıŞirvan ilçesindeki özel maden ocağında meydana gelen heyelan sonucu toprak altında kalan bir işçinin daha cesedine ulaşıldı. Ekiplerin, toprak altında kalan 5 işçiye ulaşmak için yürüttüğü çalışmalar sürüyor.

Siirt'in Şirvan ilçesine bağlı Maden köyünde 17 Kasım'da meydana gelen  heyelanda toprak altında kalan işçiler için başlatılan arama ve kurtarma  çalışmaları aralıksız sürüyor.  AFAD, UMKE, Türk Kızılayı ve jandarma ekiplerince gerçekleştirilen  aramalar 90 uzman personel ve 40 iş makinesiyle devam ederken, toprak altında  kalan bir işçinin daha cesedi çıkarıldı.


İŞÇİNİN KİLİĞİ BELLİ OLDU 

Cesedi çıkarılan işçinin eksvatör operatörü Kerem Arat olduğu belirlendi. Siirt nüfusuna kayıtlı olan evli ve 1 çocuk babası Arat'ın cesedi, Siirt Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Çalışmalar devam ederken halen toprak altında bulunan işçiler Yavuz Yıldız, Mahmut Batumak, Halil Başer, İbrahim Kılınç ve Nusret Beyza Alma'yı arama kurtarma çalışmaları devam ediyor.Arama kurtarma çalışmalarında daha önce 10 işçinin cesedi  çıkarılmış

şirvan heyelan işçi ceset
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Aleyna Tilki öyle bir şey yaptı ki!
Aleyna Tilki öyle bir şey yaptı ki!
Nihat Doğan'dan özür mektubu
Nihat Doğan'dan özür mektubu