Banu Ilıcalı'nın annesi Seda Başbuğ kimdir Şeyma ile pozu çok konuşuldu!

Banu Ilıcalı'nın annesi Seda Başbuğ kimdir Şeyma ile pozu çok konuşuldu!

Acun Ilıcalı'nın ilk eşi Seda Başbuğ düğünde Acun Ilıcalı'nın sevgilisi Şeyma Subaşı ile olan fotoğrafı sosyal medyada çok konuştu. Acun Ilıcalı'nın ilk eşi Seda Başbuğ 'un ne iş yaptığı neden boşandığı çok konuşuldu. Seda Başbuğ'un TV8 'de çalıştığını Nihat Doğan tarafından iddia ediliyor.

Banu Ilıcalı'nın annesi Seda Başbuğ kimdir Şeyma ile pozu çok konuşuldu!

Acun Ilıcalı büyük kızı Banu Ilıcalı'yı evlendirdi. Banu Ilıcalı üniversitede tanıştığı Efe Ceyhun ile nikah masasına oturdu. Düğünden çok Acun Ilıcalı'nın hayatına giren kadınlar çok konuşuluyor. Seda Başbuğ, Zeynep ılıcalı ve Şeyma Subaşı arasında gerilim yaşandı mı yaşanmadı derken Seda Başbuğ ve Şeyma Subaşı'nın birlikte çekindiği fotoğraf Instagramda çok konuşuldu.

Acun Ilıcalı'nın bilindiği üzere 4 kız çocuğu var. İlk evliliğini Seda Başbuğ ile yapan Acun Ilıcalı'nın en büyük kızı Banu Ilıcalı. Daha sonra Zeynep Ilıcalı ile evlenen Acun Ilıcalı'nın 2 kız çocuğu daha oldu. Kısa süre önce Zeynep Ilıcalı ile yollarını ayıran Acun'un, uzun süredir sevgilisi olan Şeyma Subaşı'ndan da bir kız çocuğu var.
1990 doğumlu olan Banu Ilıcalı şu an 26 yaşında.

Şeyma Subaşı Banu Ilıcalı'nın düğününde Acun Ilıcalı'nın ilk eşi ile çekildiği fotoğrafı İnstagram'da önce paylaştı, sonra sildi.

Son dönemlerin en çok konuşulan isimlerinden Şeyma Subaşı önceki akşam sevgilisi Acun Ilıcalı'nın kızı Banu Ilıcalı'nın düğünene katıldı.

Acun Ilıcalı'nın ilk eşi Seda Ilıcalı'dan olan büyük kızı Banu Ilıcalı geçtiğimiz akşam Efe Ceyhun ile dünya evine girdi. Sanat ve spor camiasından pek çok ünlü ismin de bulunduğu davette geceye Şeyma Subaşı'nın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar damgasını vurdu. Şeyma Subaşı İnstagram hesabından sevgilisi Acun Ilıca'nın ilk eşi olan Seda Başbuğ ile birlikte çekildiği bir fotoğrafını da paylaştı. Ancak bu paylaşımından bir süre sonra fotoğrafı hesabından sildi.

 

BANU ILICALI VE ANNESİ
Acun Ilıcalı'nın gözlerden uzak tuttuğu büyük kızı Banu Ilıcalı, ilk evliliğinden dünyaya geldi. Banu Ilıcalı'nın annesi Seda Başbuğ kamuouyunun pek tanığı bir isim değil. Fotoğraftaki kırmızı elbiseli kadın Acun Ilıcalı'nın ilk eşi ve 


Acun Ilıcalı'nın eşi Zeynep Ilıcalı'dan da 2 kızı bulunuyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü