Ak Parti'nin referandum şarkısını kim söylüyor Tabi ki Evet şarkı sözleri nedir

Ak Parti'nin referandum şarkısını kim söylüyor Tabi ki Evet şarkı sözleri nedir

Tabi ki Evet Ak Parti'nin referandum seçim şarkısı bugün görücüye çıktı.Doğalgaz depolama tesisinin açılış töreni için Aksaray'a giden Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım'ın katıldığı miting'te yeni seçim müziğinin tanıtımıda yapıldı.İşte o şarkının sözleri

Ak Parti'nin referandum şarkısını kim söylüyor Tabi ki Evet şarkı sözleri nedir

AK Parti'nin referandum şarkısı belli oldu! Başbakan Binali Yıldırım, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın anayasa değişiklik teklifini imzalamasına ilişkin, "Cumhurbaşkanımız anayasa değişikliğini onayladı. Dolayısıyla halkoylaması, diğer adıyla referandum tarihi de netleşti. İnşallah 16 Nisan tarihinde referandum yapılacak." dedi.
Başbakan Yıldırım, Aksaray'a gitmek üzere hava yoluyla Nevşehir Havalimanı'na, ardından Acıgöl ilçesine geldi. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı ile Acıgöl merkez Camisi'nde cuma namazı kılan Yıldırım, cami çıkışında gazetecilerin sorularını yanıtladı.
AK Parti'nin referandum şarkısı:

İŞTE AK PARTİ'NİN REFERANDUM ŞARKISI SÖZLERİ:

Büyük bir millet güçlü bir devlet 
Son güne kadar biz varız elbet
Haydi büyük ülkem haydi tam gayret 
Gelecek nesiller için tabii ki evet

Tek millet tek vatan için toprağında yatan için

Tüm ecdanın vatan için tabii ki evet

Temmuza şahitler için kahraman yiğitler için gaziyer şehitler için tabii ki evet
Tarafsız bir yargı için 
Her görüşe saygı için 
Tarihinin hatrı için tabii ki evet 

 

Göklerden gelen bir karar vardır 
Yüce milletini bekası için
Sanma başka bir kurtuluş vardır 
Tam özgürlük için 
Tabii ki evet 

Tek millet tek vatan için toprağında yatan için

Tüm ecdanın vatan için tabii ki evet

AK Parti'nin referandum şarkısı 'Tabi ki Evet' Başbakan Binali Yıldırım'ın Aksaray'da düzenlenen toplu açılış töreninde ilk defa kullanıldı. İşte AK Parti'nin referandum şarkısı: Tabi ki Evet. Söz ve müziği Yalçın Polat ait olan şarkıyı Ceyhun Çelikten seslendirdi.

Gazetecilerin anayasa değişikliğiyle ilgili referandum konusundaki soruları üzerine referandumun hayırlı olması temennisinde bulunan Başbakan Yıldırım, şöyle konuştu:
"Hayırlı, güzel günler olur inşallah. Cumhurbaşkanımız anayasa değişikliğini onayladı. Dolayısıyla halkoylaması, diğer adıyla referandumtarihi de netleşti. İnşallah 16 Nisan tarihinde referandum yapılacak. Meclisimizin hallettiği, Cumhurbaşkanımızın imzaladığı bu değişiklik vatandaşlarımız tarafından da nihai tasdiki yapılacak, onay verilecek. Ve böylece yürürlüğe girmiş olacak. Memleketimizin milletimizin geleceği için güzel bir adım atıldığını düşünüyoruz. Artık, söz ve karar da milletin."
Referandumla ilgili oy tahmininin sorulması üzerine Başbakan Yıldırım, "Tahmin ve anket yapanlar çok olur bu dönemde. Gerçek anket sandıktan çıkan sonuçtur. Bir ilim adamı diyor ki 'ben anketlere inanırım, ancak kendim yaparsam'. Ben de katılıyorum." diye konuştu.
Başbakan Yıldırım, El Bab bölgesinde Rus uçaklarının kazayla Türk askerlerini vurması ile ilgili bir soruya da "Kremlin'in açıklamaları dün karşılıklı yapıldı. Sayın Cumhurbaşkanımız, Sayın Putin görüştüler. Bunun bir kaza olduğunu, duydukları üzüntüyü en açık bir şekilde ifade ettiler. Bundan sonra benzer kazaların yaşanmaması için,gerekli koordinasyon, birlikte çalışmak için de her türlü tedbir alınacak. Şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyoruz. Gazilerimize ve yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz." yanıtını verdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Canan ayla     2017-02-11 Bendevtabiki evet evet evet evet evet evet evet evet diyorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü