Adil Öksüz'e tıpa tıp benziyor ama...

Adil Öksüz'e tıpa tıp benziyor ama...

15 Temmuz hain darbe girişiminde gözaltına alındıktan sonra serbest kalan daha sonra da kayıplara karışan Adil Öksüz'ün İngiltere'nin başkenti Londra'da görüldüğü iddia edilmişti. Bir Türk vatandaşının çektiği fotoğraftaki kişi tıpa tıp Adil Öksüz'e benziyordu fakat bugün istihbarat kaynaklarından flaş bir açıklama geldi.

Adil Öksüz'e tıpa tıp benziyor ama...

İngiltere'nin başkenti Londra'da bulunan Portabello Antika Pazarında bir Türk vatandaşı, 15 Temmuz darbe girişiminin iki numaralı ismi Adil Öksüz'e benzettiği şahsın gizlice çektiği fotoğraf çok tartışıldı. İstihbarat birimleri fotoğraftaki kişinin Adil Öksüz olmadığını belirlemek için harekete geçti. 

KULAK YAPISI UYUŞMADI

A haber'in istihbarat kaynaklarından aldığı bilgiye göre, yapılan incelemeler sonucu Londra'da çekildiği belirtilen fotoğraftaki kişinin Adil Öksüz olmadığı ortaya çıktı. İncelemelerde fotoğraftaki kişi ile Adil Öksüz'ün kulak yapısının uyuşmadığı belirtildi.

ÖDÜL 4 MİLYON LİRA

FETÖ'nün kilit ismi Adil Öksüz, İçişleri Bakanlığı'nın FETÖ/PYD Terör Örgütü üyesi olarak aranan, "kırmızı" kategoride yer alıyor. Öksüz'ün ihbarı için ödül miktarı 4 milyon lira..

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü