Adil Öksüz hakkında flaş gelişme

Adil Öksüz hakkında flaş gelişme

15 Temmuz hain darbe girişiminde gözaltına alındıktan sonra serbest kalan ve hala aranan Adil Öksüz hakkında yeni bir gelişme yaşandı. İddiaya göre, Adil Öksüz'le halen irtibat halinde olan bir binbaşı tespit edildi. Bu binbaşı ise halen Genelkurmay'da görev yaptığı öne sürüldü.

Adil Öksüz hakkında flaş gelişme

15 Temmuz darbe girişimi soruşturması kapsamında FETÖ terör örgütü üyesi olarak aranan firarı sanık Adil Öksüz'le ilgili önemli bir bilgiye daha ulaşıldığı belirtildi. İddiaya göre, Adil Öksüz'le halen irtibat halinde olan bir binbaşı tespit edildi. Bu binbaşı ise halen Genelkurmay'da görev yaptığı öne sürüldü. 

Türkiye gazetesinden Nuri Elibol'un gündeme getirdiği iddiaya göre, Adil Öksüz ile irtibatı halen devam eden ve onun hücresinde görev yapan bir kurmay binbaşı tespit edildi. Bu kişinin halen Genelkurmay'da görev yaptığı belirlendi. Binbaşı ile ilgili soruşturmanın sürdüğü ifade ediliyor.

Habere göre, Adil Öksüz'ün ise halen yurt içinde olduğunu düşünülüyor. Haberde güvenlik birimlerinin, 'yurt dışında olsaydı, tıpkı diğerleri gibi kendisini gösterirdi' değerlendirmesinde bulunduğu ifade edildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü