32 gün cezaevinde kalan Özbizerdik tahliye edildi

32 gün cezaevinde kalan Özbizerdik tahliye edildi

Eski Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürü Adil Serdar Saçan'ı darp ettiği ve eğlence mekanına gelen polislere mukavemet gösterdiği iddia edilen Alaaddin Çakıcı'nın üvey oğlu Onur Özbizerdik tahliye edildi.

32 gün cezaevinde kalan Özbizerdik tahliye edildi

İstanbul Beşiktaş'ta bir eğlence mekanında eski Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürü Adil Serdar Saçan'ı darp ettiği ve gelen polis memurlarına da mukavemet gösterdiği gerekçesiyle tutuklanan Onur Özbizerdik, 32 gün sonra tahliye oldu.

Savcılık, Özbizerdik hakkında "Yaralama ve görevi yaptırmamak için direnme" suçlarından iddianame hazırladı. Asliye Ceza Mahkemesi, iddianameyi kabul ederek tutuklu bulunan Özbizerdik'in tutuklamanın, verilmesi beklenen ceza ile ölçülü olmadığı gerekçesiyle tahliyesine karar verdiği öğrenildi. 26 Eylül'de tutuklanan Özbizerdik, böylece 32 gün tutuklu kaldıktan sonra salıverildi.

Halen cezaevinde olan organize suç örgütü lideri Alaattin Çakıcı'nın üvey oğlu olan ve daha önce defalarca hapse girip serbest kalan Onur Özbizerdik, Beşiktaş'ta bir eğlence mekanında eski Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürü Adil Serdar Saçan'ı darp ettiği ve mekana gelen polislere mukavemet gösterdiği gerekçesiyle, gözaltına alınmış ve çıkarıldığı hakimlikçe tutuklanmıştı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü