10 Kasım perşembe günü okullar tatil mi resmi kurumlardan haber var!

10 Kasım perşembe günü okullar tatil mi resmi kurumlardan haber var!

Yarın Atatürk'ün ebediyete göç edişinin 78.yıldönümü, yarın 10 Kasım Perşembe günü tüm Türkiye ve dış temsilciliklerde düzenlenecek olan törenlerle Atatürk'ün aramızdan ayrılışı anısına saygı duruşu düzenlenecek ve anma etkinlikleri düzenlenecek.

10 Kasım perşembe günü okullar tatil mi resmi kurumlardan haber var!

Atatük'ün ölüm yıldönümü olan 10 Kasım'ın resmi tatil olup olmadığını merak edenler için haberimizi derledik. 10 Kasım'da anma etkinlikleri çerçevesinde resmi daireler tatil olacak mı? 10 Kasım resmi tatil günü olmadığı için 10 Kasım'da resmi daireler tatil olmayacak. 

10 Kasım 2016 perşembe günü tüm yurtta bayraklar yarıya indirilecek ve saat 9’u 5 geçe saydı duruşu yapılarak İstiklal Marşımız okunacaktır. Daha sonra Atatürk’ü anma etkinlikleri düzenlenecek ve hepsinin son bulmasının ardından öğrenciler ve öğretmenler derslere devam edeceklerdir.

10 Kasım'da resmi daireler açık mı?

10 Kasım günü tüm resmi daireler açık oalcak.

10 Kasım 2016 Hastaneler Açık Mı?

Resmi Tatil olmaması sebebiyle hastaneler de açık olacaktır. Zaten resmi tatil olsa bile acil polikliniklerinin kapanması gibi bir durum söz konusu değildir. Bu sebepten hastalar tatil olup olunmadığına bakılmaksızın hastanelere gidebilirler.

10 Kasım 2016 Bankalar Açık Mı?

10 Kasım 2016 günü resmi tatil olmaması sebebiyle çalışanlar işlerine devam edeceklerdir. Bankalar içinde herhangi bir kapalı olma durumu söz konusu değildir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü