Mücahit Yanılmaz Sağlık Kurumlarını Ziyaret Etti

Mücahit Yanılmaz Sağlık Kurumlarını Ziyaret Etti

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. İbrahim Halil Akkuş’a ve Elazığ Halk Sağlığı Müdürlüğü görevine yeni atanan Dr. Yunus Güneş’e ziyarette bulundu

Mücahit Yanılmaz Sağlık Kurumlarını Ziyaret Etti

Ziyaret çerçevesinde gerçekleştirdiği konuşmada, Halk Sağlığı Müdürlüğü’nün Elazığ da güzel ve faydalı hizmetler yaptığını vurgulayan Başkan Yanılmaz, “ Koruyucu hekimlik noktasında halkımızın sağlığı ve sıhhati konusunda birçok çalışmanın olması gerektiğini hepimiz biliyoruz. İnşallah yapılacak olan çalışmalarla halkımızın sağlıklı ve sıhhatli olması noktasında da çok önemli sonuçlar alınacaktır. Ben şimdiden Halk Sağlığı Müdürlüğü olarak yapacakları çalışmalarda kendilerine başarılar diliyorum. Biz Elazığ Belediyesi olarak halkımızı ilgilendiren her alanda elimizden gelen bütün desteği vereceğiz. Halkımızı ilgilendiren her konuda sizlerle birlikteyiz, bu yolu birlikte yürüyeceğiz ve hep birlikte çalışmalar yaparak Güzel sonuçlar alacağız” dedi.


Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’ın Halk Sağlığı Müdürlüğü’ne yapmış olduğu ziyaretten dolayı memnuniyetlerini belirten Dr. Yunus Güneş ise “Halk Sağlığı Müdürlüğü olarak ciddi hizmetler yaptık ve yapmaya da devam edeceğiz. Elazığ için hayırlı işler yapacağımız kanaatindeyiz. Sağlıkla alakalı olarak sizden sosyal belediyecilik noktasında destek bekliyoruz. Destek vereceğinizden de eminiz hiç tereddüdümüz yok. Gerçekleştirmiş olduğunuz ziyaretten dolayı çok teşekkür ediyorum” dedi.
Gerçekleştirilen ziyaretler kapsamında İl Sağlık Müdürlüğü’nü ziyaret eden Başkan Yanılmaz, burada da İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. İbrahim Halil Akkuş ile bir araya gelerek görevlerinde başarı ve kolaylıklar diledi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü