Mücahit Yanılmaz dur durak bilmiyor

Mücahit Yanılmaz dur durak bilmiyor

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, 16 Nisan’da yapılacak referandum öncesinde, anayasa değişikliği ve getirilecek yeni sistemi anlatmak amacıyla gerçekleştirdiği çalışmalar doğrultusunda Çarşı Mahallesi esnafıyla buluştu.

Mücahit Yanılmaz dur durak bilmiyor

Saray Camii çevresi ve Belediye Çarşısı başta olmak üzere Çarşı Mahallesi esnafını tek tek işyerlerinde ziyaret eden Başkan Yanılmaz, 16 Nisan’da gerçekleştirilecek referandumda ‘evet’ için destek istedi. 

Esnaf ve vatandaşlarla tek tek sohbet eden Başkan Yanılmaz, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi başta olmak üzere anayasa değişiklik maddelerine ilişkin bilgilendirmelerde bulunarak, ülkenin geleceği açısından bu sürecin büyük önem taşıdığını ve bir tek oyun dahi çok kıymetli olduğunu, her bir vatandaşın ülkesinin geleceğine sahip çıkması gerektiğini kaydetti. 

BAŞKAN YANILMAZ, ÇARŞI MAHALLESİ ESNAFIYLA BULUŞTU

Yaşlısıyla, genciyle, kadını erkeğiyle her kesimden ‘evet’ için destek sözü alan Başkan Yanılmaz, esnaf ziyaretleri başta olmak üzere çalışmalarını sürdürdüklerini belirterek, “Ziyaretlerimizde görüyoruz ki esnaflarımız referanduma ilişkin tavrını ‘evet’ten yana koymuştur. Esnaflarımız eş, dost ve müşterilerine de bu yönde destek çağrısında bulunuyorlar. Geleceklerine sahip çıkan bütün esnaflarımıza çok teşekkür ediyorum.” dedi.

ESNAFTAN, BAŞKAN’A TEŞEKKÜR

Öte yandan çarşı esnafı, Elazığ Belediyesi tarafından Belediye Çarşısı’nda gerçekleştirilen izolasyon çalışması sonrasında çalışma kapasitelerinin arttığını belirterek, desteklerinden dolayı Başkan Yanılmaz’a teşekkür ettiler. Başkan Yanılmaz da esnafların memnuniyeti ve ticaretinin gelişiminin kendileri için mutluluk verici olduğunu söyledi. 

Ziyaretleri sırasında Başkan Yanılmaz’a eşlik eden Elazığ Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Odası Başkanı Mitat Ulaş da, Belediye Çarşısı’nda Elazığ Belediyesi tarafından gerçekleştirilen çalışmalardan dolayı Başkan Yanılmaz’a teşekkür etti. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü