Elazığda Ygsde İlk Bine Giren Öğrenciler Ödüllendirildi

Elazığda Ygsde İlk Bine Giren Öğrenciler Ödüllendirildi

Elazığ Final Okulları, Yüksek Öğretime Geçiş Sınavında (YGS) ilk bine giren 4 öğrencisini ödüllendirdi.

Elazığda Ygsde İlk Bine Giren Öğrenciler Ödüllendirildi

Elazığ Final Okulları 2017 YGS’de ilk bine giren 4 öğrenci için ödül töreni düzenledi. Törende ilk bine giren öğrenciler altınla ödüllendirildi. Ödül Törenine Okul Müdürü Turgay Turgut, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Hiçbir başarının tesadüf olmadığını belirten Okul Müdürü Turgay Turgut, "2017 yılında YGS’ye giren öğrencilerimiz sınav hazırlığında çok iyi çalıştı. Gerek ek ders gerek etüt gerekse kamp süresince üzerine düşen görevi yaptı.YGS’de aldığımız sonuçlar tesadüf değil, öğrencilerimizin çalışmaları sonucunda elde ettiği bir başarıdır" dedi.

Okullarının Türkiye genelinde ilk 10 binde 75 derecenin olmasının büyük bir başarı olduğunu da dile getiren Turgut, "Bu başarının olmasında en büyük emek öğrencilerimizin velileridir. Velilerimizin, öğrencilerinin YGS’ye hazırlanmaları ile ilgili gayretleri takdire değerdir. Ancak işin mutfağında olan yöneticilerimiz ve öğretmenlerimizin de gayretleri unutulmamalıdır. Öğrencilerimizin LYS’de başarı olmaları içinde çalışmalarını daha yoğunlaşmış bir şekilde devam etmeleri gereklidir" diye kaydetti.

Program, YGS’de ilk bine giren öğrencilere altın ödülünün verilmesiyle sona erdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü