Elazığ Belediyesi 720 ailenin yüzünün gülmesine vesile oldu

Elazığ Belediyesi 720 ailenin yüzünün gülmesine vesile oldu

Elazığ Belediyesi tarafından sosyal sorumluluk projesi kapsamında "Haydi sen de tut elini" ilkesiyle kurulan ve bugüne kadar binlerce mağdur ve muhtaç ailenin yanında ve yardımında bulunan Hayır Çarşısı, kurban bayramında da ailelerin yüzünü güldürerek bayramı sevinçle yaşamalarını sağladı

Elazığ Belediyesi 720 ailenin yüzünün gülmesine vesile oldu

Veren el ile alan eli buluşturan Hayır Çarsısı bu kurban bayramında bir ilke daha imza atarak vatandaşlarımızdan canlı kurban, kurban derisi toplama uygulaması başlattı. Vatandaşların yoğun bir bağışıyla karşılaşan Hayır Çarşısı, gelen kurban etlerini anında pakette muhtaç ailelere ulaştırdı.
Vatandaşlarımızın gerek bizzat kendilerinin ulaştırdığı gerekse 153 beyaz Masaya bilgi vermek suretiyle kendi adreslerinden alınan kurban etleri özel olarak paketlenip buzdolaplarında muhafaza edildi. Hayırsever halkımızın kurban etleri 720 aileye dağıtılarak onların bayram sevincine ortak olundu.


“BAŞKAN YANILMAZ’DAN TEŞEKKÜR”


Elazığlı hemşerilerimizin bayramın ruhunda var olan birlik, beraberlik, dayanışma ve paylaşma ruhunun en güzel örneğinin bayramda yaşatıldığını, ifade eden Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, bağışlarıyla 720 ailenin yüzünü güldüren ve onların bayram sevincini daha coşkulu bir şekilde yaşamalarına bağışlarıyla katkı sunan hemşerilerimize teşekkür ediyorum dedi.

elazığ haber elazığ haberleri son dakika elazığ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü