Elazığ Belediye Başkanı Yanılmaz'ın referandum çalışmaları sürüyor

Elazığ Belediye Başkanı Yanılmaz'ın referandum çalışmaları sürüyor

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, 16 Nisan’da yapılacak referandum öncesinde, anayasa değişikliği ve getirilecek yeni sistemi anlatmak amacıyla saha çalışmalarını sürdürüyor

Elazığ Belediye Başkanı Yanılmaz'ın referandum çalışmaları sürüyor

İzzetpaşa Camii çevresinde ve Şehir İlhanlar Caddesi’nde bulunan esnafları ziyaret eden Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz,  esnaf ve vatandaşlardan ülkenin geleceği için büyük önem taşıyan referandumda ‘evet’ için destek istedi. Esnaf ve vatandaşlarla tek tek sohbet eden Başkan Yanılmaz, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi başta olmak üzere anayasa değişiklik maddelerine ilişkin bilgilendirmelerde bulundu.

Başkan Yanılmaz Referandum Çalışmalarını Sürdürüyor


Başkan Yanılmaz’a ziyaretinden dolayı teşekkür eden Kuyumcular Odası Başkanı Fikret Çakmakçı, kuyumcu esnafının 15 Temmuz ruhuyla 16 Nisan’a destek sağlayacağını belirterek, “Devletimizin, hükümetimizin ve reisimizin yanındayız, yanında olmaya devam edeceğiz. 16 Nisan’a hazırız” dedi.
Ziyaretlerine ilişkin bir değerlendirmede bulunan Başkan Yanılmaz, AK Parti teşkilat mensupları ile birlikte referandum çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürdüklerini belirterek, “Görüyoruz ki Elazığ 16 Nisan’a kilitlenmiş durumda. Çünkü 16 Nisan ülkemiz için çok önemli bir dönüm noktasıdır. Elazığ inşallah en yüksek oy oranıyla referanduma destek sağlayacaktır” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü