Elazığ Belediye Başkanı Yanılmaz terör saldırısını kınadı

Elazığ Belediye Başkanı Yanılmaz terör saldırısını kınadı

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, dün gece İstanbul’da bir eğlence mekanında gerçekleşen ve biri polis memuru olmak üzere 39 kişinin yaşamını yitirdiği terör saldırısına ilişkin bir kınama mesajı yayımladı

Elazığ Belediye Başkanı Yanılmaz terör saldırısını kınadı

Saldırıyı şiddetle ve nefretle kınadığını belirten Başkan Yanılmaz, mesajında şunları kaydetti: “Dün gece İstanbul’da yaşanan saldırıda, terör kirli ve acımasız yüzünü bir kez daha ortaya koymuş, bir polis memuru 39 kişinin yaşamını yitirmesine, çok sayıda vatandaşımızın ise yaralanmasına neden olmuştur.
Saldırıda direk sivil vatandaşlarımız hedef alınarak, milletin huzuruna kastedilmiştir. Ancak milletimiz üzerinde korku etkisi oluşturmak isteyen bu hainlere ve her türlü uzantısına asla geçit vermeyecek, dik duruşuyla onları hedeflerine bir adım dahi yaklaştırmayacaklardır. Hepimiz tek ses, tek yürek, bir ve diri olmaya devam edeceğiz. Bu tür hain saldırılar bu ülkede yaşayan ve vatanı uğruna yeri geldiğinde canını dahi siper eden bu milletin canını yaksa da hainler şunu iyi bilmelidir ki, ne yaparlarsa yapsınlar millet olarak birlik ve beraberliğimizi bozamayacak ve asla hedeflerinize ulaşamayacaklardır.
Yaşanan hain terör saldırısında yaşamlarını yitirenlere Allah’tan rahmet, yakınlarına ve milletimize başsağlığı, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum.” 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü